TOGG Kimin, Özgün mü, Çakma Bir Proje mi?

Güzel yazmışsın, tam da yakıştığı gibi: "TOOG"...
Biraz daha yaratıcı olalım: "TOUK"...
Anadolu'da tavuğa genelde buna benzer ifadeler söylenir.
Bu proje de bizim halimizi temsil ediyor işte. Yani touk biziz. Ne çok seviyoruz hırsızlığı...
Touk gibi yolunuyoruz.

Almanca biliyor musun?
İçerik reklamdan başka bir şey değil ve sadece TOUK CEO'sunun söylemlerinden ibaret.
Bastır parayı, kabul eden her sitede yayınlanır böyle reklam haberler. Nasıl olsa her şey bizim cebimizden çıkıyor.

Son düzenleme:
Aynen kardeşim. TOOG kötü çöp bir proje. Böyle devam sonra dersin neden araba üretemiyoruz neden her treni kaçırıyoruz. Senin gibiler zamanın da devrim projesine de karşı çıktı. Devrim çıksaydı şuan bizim de Almanlar gibi bir çok markamız olacaktı kim bilir? Sen devam et bizden bir şey olmaz kafasına.

Gözüm, devlet her şeyi üstleniyorsa bu proje devletin, yani halkın malı olmalı.
Suya sabuna dokunmayan haramzadeleri ben neden kalkındırmak zorunda kalıyorum?
Evine hırsız girsin, ne var ne yok götürsün. Sen de izle, olur mu?...

Devrim'i bu soygunla bir kefeye koyma. Hiç ilgisi yok.

Sen benim ne dediğimi anlamamışsın.

O zaman git de ki "Bu projenin herkesin cebinden çalınması haksızlıktır. Ben gönüllüyüm, tüm mal varlığımı çalın".
Nasıl olur?

@Turbooo gel de bu konudan bilgi edin biraz.
Senin konuda engelliyim.
Moderasyonda kafası karışık biri var galiba.
Resmi belgeyi bile silmiş, nedense?...

@burak_71 arkadaş. Bugünkü konuda bahsettiğin gibi 30 bin araç alım garantisi hiçbir şey...
O belgede 9 kalemde nasıl (soygun) desteği görmediniz?

Son düzenleme:

Gözüme ilk o çarptı hocam şimdi düşününce dolar hesabı olmadığı için bana da düşük geldi ama yapılan her şeye de garanti vermek bana mantıksız geliyor.

Başlıktaki sorunun cevabı sanırım aşağıda var.
Bunlar da bonus.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1383700100229206019

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…