TOGG'un fabrika inşaat sürecini canlı olarak izleme

dogan_orun

Picopat
Katılım
25 Mayıs 2020
Mesajlar
651
Çözümler
2
Yer
İstanbul
Benim için önemli olan TOGG fabrikası kurulması. İçindeki üretilen araba fiyatı yüksek olsa da almasam da olur. Zamanı gelince uygun fiyata otomobil üreteilir. Önemli olan kendi fabrikamızın olması.
 

msaidkus53

Decipat
Katılım
27 Eylül 2019
Mesajlar
1.467
Makaleler
1
Almanya'nın günlük gazetelerinden Frankfurter Allgemeine Zeitung'da (FAZ) yer alan haberde, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) üreteceği elektrikli otomobilin tek bir şarjla 500 kilometreden fazla gitmeyi ve "akıllı" olmayı garanti ederek, Tesla, Volkswagen ve diğer tüm potansiyel rakiplere meydan okuyacağı belirtildi.


Haberin sonunda "TOGG ismini bir yerlere not edin." ifadesini kullanılması ise dikkati çekti.​


Haberde, Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel'in 1961'de başlattığı "Devrim" projesinin yola bir devrim katamadığına yer verilerek, 60 yıl sonra Gürsel'in halefi Recep Tayyip Erdoğan'ın, 2023'te Cumhuriyetin 100. yılında Türk otomobilinin devrim yaratma hayalini gerçekleştirmek istediği kaydedildi.

FAZ, Türkiye'nin Otomobili'ni üretmek için faaliyetlerini sürdüren TOGG Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş'la röportaj yaparak, sayfalarında, elektrikli otomobillerde "Türkiye, Tesla ve Volkswagen'e meydan okuyor" başlığıyla Türkiye'nin Otomobili'ne dair bir analiz habere yer verdi.

Alman gazetesi bile toog hakkında tesla ve Volkswagen'e meydan okuyor diyor. Bizim milletimiz tasarımı italyan diye dalga geçiyor. Biz neden böyleyiz anlamıyorum. O sevmediğimiz yunanistan taş üretse halkı destekler lakin biz araba üretiyoruz bizim millet dalga geçiyor.

Canlı yayının sohbetinde bile toog kötüleniyor.

 

EmrahGK

Hectopat
Katılım
22 Aralık 2018
Mesajlar
1.256
Makaleler
1
Çözümler
12
Yer
İstanbul
Burdan kahve işleten arkadaşlara sesleniyorum; Şu canlı yayını kahvenin televizyonuna yansıt, müşteri potansiyelin %200 artar :D.
 
Yukarı