Tok sesli klavye önerisi

Yabanno

Hectopat
Olabildiğince tok sesli ve hissiyatlı bir klavye arıyorum. Onlarca mekanik klavye denedim fakat en tok sesli olanı bile tizli ve hissiyatları hoşuma gitmiyor. Membran klavyeler bu konuda çok daha iyi. Örneğin Steelseries Apex 3 gayet tok bir sese ve hissiyata sahip fakat fiyatı mekanik klavyelerden bile yüksek olduğundan daha ucuz alternatiflerini arıyorum. Ayrıca ses tuşları veya ses tuşu atayabileceğim makro tuşları olmalı.

Apex 3'ün sesi. Özellikle de space tuşunu dinleyin. Hissiyat anlaşılmasada sesi hakkında fikriniz olur.

Sanırım Razer Cynosa V2 de benzer bir sese sahip. Mediamarkt'da bulabilirsem deneyeceğim bakalım.
Bir diğer örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kırmızı, hot swappable switchli bir klavye almanız ve switchlerle beraber stabilizerleri de yağlamanız gerekiyor. İşlem lube olarak geçiyor ve inanılmaz zahmetli bir iş. Önceden lubelanmış olarak Türkiye'de klavye satılmıyor malesef. Yurt dışından alma şansınız var ancak kim bilir ne kadar tutar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Farklı mağazalarda bir çok klavye denedim. İstediğim gibi bir kaç klavye buldum. Bazılarının ses tuşları yok ama ses kısayolları var:

- Steelseries Apex 3
- Rampage KB R63
- Lenovo Legion K300
- Hp 100
- Logitech Silent Touch

Farklı mağazalarda bir çok klavye denedim. İstediğim gibi bir kaç klavye buldum. Bazılarının ses tuşları yok ama ses kısayolları var:

- Steelseries Apex 3
- Rampage KB R63
- Lenovo Legion K300
- Hp 100
- Logitech Silent Touch
Bu seçenekler arasından aralarındaki fiyat farkı önemli değil ise Apex 3, bütçe dostu olarak Logitech.

Olabildiğince tok sesli ve hissiyatlı bir klavye arıyorum. Onlarca mekanik klavye denedim fakat en tok sesli olanı bile tizli ve hissiyatları hoşuma gitmiyor. Membran klavyeler bu konuda çok daha iyi. Örneğin SteelSeries Apex 3 gayet tok bir sese ve hissiyata sahip fakat fiyatı mekanik klavyelerden bile yüksek olduğundan daha ucuz alternatiflerini arıyorum. Ayrıca ses tuşları veya ses tuşu atayabileceğim makro tuşları olmalı.

Apex 3'ün sesi. özellikle de space tuşunu dinleyin. Hissiyat anlaşılmasada sesi hakkında fikriniz olur.

Sanırım Razer Cynosa V2 de benzer bir sese sahip. MediaMarkt'da bulabilirsem deneyeceğim bakalım.
Bir diğer örnek:

Everest mebrane klavyemin boşluk tuşu da benzer ses çıkarıyor.

Geri
Yukarı