Tok sesli klavye önerisi

ozdeemre

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi tok ve az sesi olan bildiğiniz klavyeleri önerir misiniz?

Akko MOD007 kullanıyorum ve sesi buna yakın. Eğer biraz da modifiye ederseniz aynısı olur. Zaten adından da anlaşılacağı gibi modlanabilir bir cihaz, ama biraz maliyetli olur onu da söyleyim.

Akko MOD007 kullanıyorum ve sesi buna yakın. Eğer biraz da modifiye ederseniz aynısı olur. Zaten adından da anlaşılacağı gibi modlanabilir bir cihaz, ama biraz maliyetli olur onu da söyleyim.

Teşekkür ederim ama modlama yapmayı bilmiyorum ve çok da maliyet çıkarsın istemiyorum.

Teşekkür ederim ama modlama yapmayı bilmiyorum ve çok da maliyet çıkarsın istemiyorum.

O zaman direkt bu klavye sizi idare edecektir diye düşünüyorum. Ben de alırken aynen bu sebepten aldım çünkü ve beni tatmin etti açıkçası. Malzeme kalitesi de çok iyi ve yanında birkaç tane yesek switch + renkli güzel keycap yolluyorlar. AliExpress'ten almıştım ben.

O zaman direkt bu klavye sizi idare edecektir diye düşünüyorum. Ben de alırken aynen bu sebepten aldım çünkü ve beni tatmin etti açıkçası. Malzeme kalitesi de çok iyi ve yanında birkaç tane yesek switch + renkli güzel keycap yolluyorlar. AliExpress'ten almıştım ben.

AliExpress linkini atabilir misiniz baktım bulamadım da.

AliExpress linkini atabilir misiniz baktım bulamadım da.
Buyrun:
Yalnız 3 modeli var, ben RGB olmayan ve mavi keycap olanı aldım. RGB'leri çok hoş durmayabilir çünkü harfler şeffaf değil. Tabi hangisini beğenirseniz.

Diğer Akko modellerine de bakabilirsiniz bu arada, çoğu klavyesi tok seslidir.

Geri
Yukarı