Toki 2021 kuraları ne zaman?

Thekeysi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Arkadaşlar e-Devlet üzerinden toki konut başvurusu yapacaktım ama İstanbul'da hiç konut gözükmüyor. Bu konunun takipçisi olan arkadaşlar varsa toki başvurusunu ne zaman yapabiliriz acaba?

Komşudan yana çok çektim ve hala çekiyorum hocam. Adını söyleyemeyeceğim bir yerde bu konutlarında oturuyorum.
Yönetim berbat ( her projenin yönetimi farklı olabiliyor )
Bazı konut sahipleri araştırmadan ne biçim insanları kiracı olarak alıyorlar.
Ses yalıtımı diye bir şey yok.
7. katta oturuyorum ama 2. katta koşan çocuklardan uyuyamıyorum ve dahası.

Toki konutlarında kısa süre kiracı olarak oturdum. Oturduğum yerin tek avantajı kirası ucuz ve işime yakın olmasıydı.

Onun harici berbattı. Komşular, ses yalıtımı, yüksek aidat, ısınma sorunları, çevre düzensizliği, merkeze uzaklık, altyapı sorunları gibi...

Yerleşik ve uzun süredir olan tokilere gidebilirsiniz yenileri önermem. Düzene girmesi yıllar alabiliyor.

Başımı sokacak bir evim olsun diyorsanız Yeni Toki ye gitmeyin derim zira o başınız çok ağrır sonra.

Toki konutlarında kısa süre kiracı olarak oturdum. Oturduğum yerin tek avantajı kirası ucuz ve işime yakın olmasıydı.

Onun harici berbattı. Komşular, ses yalıtımı, yüksek aidat, ısınma sorunları, çevre düzensizliği, merkeze uzaklık, altyapı sorunları gibi...

Yerleşik ve uzun süredir olan tokilere gidebilirsiniz yenileri önermem. Düzene girmesi yıllar alabiliyor.

Başımı sokacak bir evim olsun diyorsanız Yeni Toki ye gitmeyin derim zira o başınız çok ağrır sonra.

Ne güzel anlatmış 🙂

Geri
Yukarı