Tokyo Ghoul incelemesi ve düşüncelerim

Bu antik resim tarafından bahşedileli uzun zaman oldu.

14a8b924ae6ff20a90504357419.jpg

echhi mi oluyor hentai mi?
2. Dediğin şey oluyor.
Merhaba arkadaşlar ben arda. Anime hakkında önceden bir konu açmıştım neden izlenceği vb için. Orada da hiç anime izlemediğimi ve sevmediğimi söylemiştim. 1.sezonu bitirdim. Size düşüncelerimi aktaracağım. Bir arkadaşın dediği gibi kendimi olumsuz motivasyonlu değil normal izledim. Güzel bir anime +13 denilebilir vahşetten vb. cidden sarıyor ve eğlenceli arkadaşım 2.sezona başla diye ısrar etti ama ben izlememeye karar verdim. İzliyecekseniz güzel, duygusal ve aksiyonlu bir anime ama şahsen ben sadece önyargılı olmamak için izledim bir daha yakın zamanda başka bir anime izlemeyi düşünmüyorum. Size bilgilerimi aktardım, teşekkürler.
Cevabına neden güldün anlamadım? :D Gayet normal şeyler bence. Animelerde.

İlk animem budur bunu 3 kere bitirdim animeyle manga arasında bayağı fark var animede gösterilmeyen çok şey var ama yine en çok beğendiğim sevdiğim eşi benzeri olmayan hawalı bir anıme bence. Nasıl beslenıyorlar diye bir soru soranlar olmuş 6 yıl sonrayı gösterdi değil mi? O 6 yıl içinde belki bir tedavi belki bir yeni ghoulların yiyebileği bir şey insan eti olmayan) keşfedilmiştir. Mangayı okuyamadığınız için mantık hataları yaşayabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı