Tokyo Ghoul izlenir mi?

Tenseii

Centipat
Daha fazla  
Tokyo Ghoul'un animesini çok kötülüyolar ama bana pek de kötü gibi gelmiyor. Yine de fikrinizi alayim dedim. Animesini mi izlemeliyim mangasını mı okumalıyım?

Ben hastasıyım bence gayet güzel seri. "RE" versiyonu pek de iyi değil ancak onun da ayrı bir havası var.

Hele mangası çok çok daha güzel. Bak okuyasım geldi şimdi. :D

İlk 2 sezon güzel gerisi kötü. Mangasını oku daha iyi. Çizimleri oldukça kaliteli.

Mangadan çok fazla atlama olay olduğu için animesi kötüleniyor. 4 sezon arasından 1. sezon en iyi uyarlama diyebilirim. 1. sezonu bitirip mangadan devam edebilirsiniz.

Manga çizimleri gerçekten çok iyi.

Tokyo Ghoul'un animesini çok kötülüyolar ama bana pek de kötü gibi gelmiyor. Yine de fikrinizi alayim dedim. Animesini mi izlemeliyim mangasını mı okumalıyım?

İğrenç bir anime hitap ettiği kitleden belli böyle leş animeler yüzünden insanlar animelere ön yargı ile yaklaşıyor eğer 12 yaşında ya da 16 yaşında hayal dünyasında yaşayan bir ucubeysen izleyebilirsin onun dışına iğrenç.

Ben hastasıyım bence gayet güzel seri. "RE" versiyonu pek de iyi değil ancak onun da ayrı bir havası var.

Hele mangası çok çok daha güzel. Bak okuyasım geldi şimdi. :D
Mangadaki bazı panellere baktım gerçekten çok estetik geldi yine de uzun bir manga okumaya değer mi bilemedim hikaye açısından tatmin ediyor mu hocam sizce okunmalımı?

Mangadaki bazı panellere baktım gerçekten çok estetik geldi yine de uzun bir manga okumaya değer mi bilemedim hikaye açısından tatmin ediyor mu hocam sizce okunmalı mı?

Yani okuyalı bayağı oldu o konuda bir şey diyemem ancak ben gayet zevk alarak okumuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı