Tom Clancy's Division serisi alınır mı?

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili forumlular, babam için önüne gelen adamı öldür tarzı shooter oyun arıyorum. Kendisi Call of Duty, Battlefield, Crysis, Halo gibi serileri bitirdi. Şimdi yeni oyun arıyorum kendisi için. Oyunun çok komplike olmaması gerekiyor, karışık bir map yapısı, ağır loot sistemi, build sistemi, karakter upgrade sistemi, puzzlelar vs. olmaması gerekiyor. Düz bir hikayesi ve basit bir oynanış arıyoruz. Bu seri uygun mudur? Değilse farklı önerilerinizi alabilir miyim.

Division 1 ve 2 serisi sizin bahsettiklerinize göre uygun bir oyun değil hocam açıkçası beni yanlış anlamayın, ama biraz ciddi zaman gerektiriyor özellikle 2.oyun çok fazla içerik olduğundan dolayı sizi yorabilir.1. oyun 2.oyun kadar zorlu değil fakat kendine has zor görevleri ve içerikleri bulunuyor yani kısacası 2 oyunda size göre değil, sıkılabilirsiniz bunaltabilir sizi.

Merhaba sevgili forumlular, babam için önüne gelen adamı öldür tarzı shooter oyun arıyorum. Kendisi Call of Duty, Battlefield, Crysis, Halo gibi serileri bitirdi. Şimdi yeni oyun arıyorum kendisi için. Oyunun çok komplike olmaması gerekiyor, karışık bir map yapısı, ağır loot sistemi, build sistemi, karakter upgrade sistemi, puzzlelar vs. olmaması gerekiyor. Düz bir hikayesi ve basit bir oynanış arıyoruz. Bu seri uygun mudur? Değilse farklı önerilerinizi alabilir miyim.
Üstteki oyunlara karşın eğer Doom seviyorsa Turbo Overkill, Ultrakill ve Prodeus oyunlarına bakılabilir, Superhot serisi de önerimdir.

Geri
Yukarı