Tom Clancy's The Division® 2 alınır mı?

140122

Hectopat
Daha fazla  

Standard Edition fiyatı şu an 53 TL. Sizce almaya değer mi? Gün içinde oldukça sıkılıyorum ve yeni oyunlar oynamak istiyorum fakat bu oyun hakkında ne kadar video izleyip yorum okusam da kafamda bir şey canlanmıyor.

Eğer önermiyorsanız herhangi türden vakit öldürebileceğim çok da pahalı olmayan oyunlar önerir misiniz?

Not: Solo oyuncuyum.

Oyun içi bug sorunları bazen gözüne çarpabilir ama çok düşünmeden oynamak istersen eğlenceli oyundur 20 saat vs oynarsın alınır kısacası.

"1-2 görev yapıp çıkarım." mantığıyla oynanabilecek aksiyon dolu TPS oyunu. 30 seviye olana kadar epey zevk aldım, yaklaşık 24 saat sürdü. Sonrasına bakmadım.

Fiyatına göre oldukça uygun, alınabilir ve arkadaşlarla daha da zevkli hale gelebilen bir oyundur. Arkadaşın yoksa da problem değil, illa birileri gelip sana yardımcı oluyorlar.

Standard Edition fiyatı şu an 53 TL. Sizce almaya değer mi? Gün içinde oldukça sıkılıyorum ve yeni oyunlar oynamak istiyorum fakat bu oyun hakkında ne kadar video izleyip yorum okusam da kafamda bir şey canlanmıyor.

Eğer önermiyorsanız herhangi türden vakit öldürebileceğim çok da pahalı olmayan oyunlar önerir misiniz?

Not: Solo oyuncuyum.

Alınır hocam, ancak warlords of New York expansion DLC ile alırsanız daha çok zevk alırsınız 2-2.5 senedir oynuyorum, zamanında Epic Games'te kış indirimleri zamanı 20 TL'ye hem DLC olarak hem de oyunun kendisini birlikte satın alabilmiştim. Şu anda 6000 üstü levelim ve 2000 saatim var açıkçası her gün düzenli olarak oynuyorum diyebilirim günlük gir oyna çık tarzı oyunlardan biri benim için bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Nerede, ne zaman ücretsiz oldu?

3 günlüğüne ücretsiz oldu, bitti.

Alınır hocam, ancak warlords of New York expansion DLC ile alırsanız daha çok zevk alırsınız 2-2.5 senedir oynuyorum, zamanında Epic Games'te kış indirimleri zamanı 20 TL'ye hem DLC olarak hem de oyunun kendisini birlikte satın alabilmiştim. Şu anda 6000 üstü levelim ve 2000 saatim var açıkçası her gün düzenli olarak oynuyorum diyebilirim günlük gir oyna çık tarzı oyunlardan biri benim için bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Valla hocam aldım 3 günde 20 saat gömdüm bile. Dediğiniz DLC de ekstra ne var?

3 günlüğüne ücretsiz oldu, bitti.

Vallahi hocam aldım 3 günde 20 saat gömdüm bile. Dediğiniz DLC de ekstra ne var?

Ana harita haricinde ekstra bir harita olarak New York haritası geliyor, level olarak 30'dan 40'a yükseliyor vb. ve bana göre ana harita DLC haritasından daha büyük olmasına rağmen benim hem çevre tasarımı olsun hem de diğer etkenler olsun ana haritadan daha çok beğeniyorum.

1684998035742.png

Yeni konular

Geri
Yukarı