Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint diğer paketleri satın alınamıyor

mehmet_macal

Decapat
Daha fazla  
1671733021878.png

Arkadaşlar geçenlerde 53 TL'ye Ghost Recon Breakpoint'in standart sürümünü almıştım. Sonra az oynadım dedim para var elimde DLC falan varsa onu alayım ya da Gold edetıon u alayım bir girdim mevcut değil diyor. Sanırım ilk standart aldığım için izin vermiyor sonra düşündüm iade edip üstüne para koyup Gold'unu mu alsam Deluxe'unu mu alsam diye düşündüm. Herkes yapay zekasına bayağı sövüyordu sizce Gold veya Deluxe alınmaya değer mi? Bir de en önemlisi Gold ve Deluxe sürümünde skin veriyor kostüm ve silah skini silahı çok takmamda Gold sürümünü almazsam ileride istediğim modifikasyonu yapamıyor muyum? Yani videolarda bakıyordum adamlarda bayağı kostüm seçeneği sunmuş oyun bayağı istedikleri gibi kıyafet değiştiriyorlar. Standart sürümde bunlar oynadıkça açılıyor mu yoksa illa Gold sürüm gibi ek paketleri falan mı satın almamız geriyor?

Tahminen standart sürüme sahip olduğunuz için diğerlerini alamıyorsunuz, çünkü onlarda oyunun kendisini içeriyor. Onun dışında yapay zekası gerçekten gülünç durumda, en zor ayarlarda oynarsanız bile becerebilirsiniz. Ayrıca Wildlands oynamadıysanız önce onu oynamanızı tavsiye ederim, çünkü tahmin edebileceğiniz gibi Breakpoint devam oyunu. Kıyafet konusuna gelince, çoğu kıyafeti haritadan bulup açabiliyorsunuz, ve sizi tatmin edecek şeyler konulmuş o tarafta sıkıntı yok. Sürümler size sadece önceden kilitli şeyleri açtırıyor ve ekstra şeyler veriyor. Zaten çoğu şeyi dükkandan Skell Credits ile alabiliyorsunuz. Ayrıca bazı şeyler görevlerin arkadasında kilitli. Görevler demişken sadece Bölüm 1'i ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Bölüm 2'nin introsu ve Bölüm 3'ün az bir şeyi ücretsiz, o yüzden onlara para bırakmak en mantıklısı olacaktır.

@mehmet_macal

@raidExodus

Wildlands'ı. 80 saat e yakın oynadım çok beğendimden ve biraz da baydığından buna bir geçiş yaptım. Bu arada diğer görevlerin ve bölümlerin ücretli olması cidden çok saçma olmuş. Anladığım kadarıyla Gold sürümünü de alsam bu dediğiniz görevler ve bölümlere gene para ödemek zorunda kalacağım öyle değil mi?

Hocam şunu diyebilirim ki, Wildlands'i zor ayarlarda oynadıysanız bu oyunda gülmekten yerlere yatarsınız. Ben Wildlands'i normal ayarlarda zor bitirdim ama şu an en zor zorlukta sıkıntısız takılıyorum.

Wildlands'ın zorluğunu bilirim cidden çok operasyon mahvetmişliğim var ve çatışmalar çok gerçekçiydi hani küçük bir hatada affetmiyorlardı.

Wildlands'ın zorluğunu bilirim cidden çok operasyon mahvetmişliğim var ve çatışmalar çok gerçekçiydi hani küçük bir hatada affetmiyorlardı.
Evet hocam. Özellikle Sam Fisher’a yardım ettiğimiz operasyon saçımı başımı yoldurttu. Ama korkmayın bu oyunda istediğiniz kadar hata yapabilirsiniz :D, sizi biraz zorlayacak tek şey Azrael dronları.

Hocam şunu diyebilirim ki, Wildlands'i zor ayarlarda oynadıysanız bu oyunda gülmekten yerlere yatarsınız. Ben Wildlands'i normal ayarlarda zor bitirdim ama şu an en zor zorlukta sıkıntısız takılıyorum.

Hocam bir de

Görevler demişken sadece bölüm 1'i ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Bölüm 2'nin introsu ve bölüm 3'ün az bir şeyi ücretsiz, o yüzden onlara para bırakmak en mantıklısı olacaktır.

Buna biraz açıklık getirir misin yani oyunu belli bir saat oynadıktan sonra para mı vermek zorunda kalacağım?

Hocam bir de

Görevler demişken sadece bölüm 1'i ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Bölüm 2'nin introsu ve bölüm 3'ün az bir şeyi ücretsiz, o yüzden onlara para bırakmak en mantıklısı olacaktır.

Buna biraz açıklık getirir misin yani oyunu belli bir saat oynadıktan sonra para mı vermek zorunda kalacağım?

Hayır hocam anlatmak istediğim şey şu:

Şimdi “Episode 1” tamamen ücretsiz, onu tamamen bitirebiliyorsunuz. Episode 2 direkt olarak Deep State DLC’si arkasında kilitli, onu bitirmek için DLC’yi almanız lazım. Ama introsu ücretsiz. Güzel diyenler var ama ben almadığım için bilmiyorum. Episode 3 içinse ya Year 1 ya da ayrı bir DLC alacaksınız yine tamamını bitirmek için. Yoksa oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer para vermem diyorsanız Operation: Motherland girebilirsiniz Episode 1 bitince. Oyun içinde haritadayken “M” basarsanız karşınıza çıkar zaten. Conquest Mode olarakta geçiyor, Wildlands’deki sistemi geri almışlar.

İsterseniz yaptığım incelemeye göz atabilirsiniz, oyunun üstünden çok basitçe geçtim:

Ayrıca şunu demeliyim ki oyun tek başınıza gerçekten çok ve çok sıkıcı ilerliyor. Mümkünse en az 2 arkadaşınızla oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Soru varsa Breakpoint ile ilgili yardım edeyim hocam.

Hayır hocam anlatmak istediğim şey şu:

Şimdi “episode 1” tamamen ücretsiz, onu tamamen bitirebiliyorsunuz. Episode 2 direkt olarak Deep state DLC'si arkasında kilitli, onu bitirmek için DLC'yi almanız lazım. Ama introsu ücretsiz. Güzel diyenler var ama ben almadığım için bilmiyorum. Episode 3 içinse ya year 1 ya da ayrı bir DLC alacaksınız yine tamamını bitirmek için. Yoksa oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer para vermem diyorsanız operation: Motherland girebilirsiniz Episode 1 bitince. Oyun içinde haritadayken “m” basarsanız karşınıza çıkar zaten. Conquest mode olarak da geçiyor, Wildlands'deki sistemi geri almışlar.

İsterseniz yaptığım incelemeye göz atabilirsiniz, oyunun üstünden çok basitçe geçtim:

Ayrıca şunu demeliyim ki oyun tek başınıza gerçekten çok ve çok sıkıcı ilerliyor. Mümkünse en az 2 arkadaşınızla oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Soru varsa breakpoint ile ilgili yardım edeyim hocam.

Anladım hocam Gold Edition'da 1 year var onu alırsam dediğiniz bölüme de erişimim olacak şöyle bir hesap yaptım 1 year DLC'si tek başına 73 + oyun 53 Gold'la alırsam direk 90'a geliyor. İade edip Gold'u almak daha mantıklı geldi bana.

Anladım hocam Gold Edition'da 1 year var onu alırsam dediğiniz bölüme de erişimim olacak şöyle bir hesap yaptım 1 year DLC'si tek başına 73 + oyun 53 Gold'la alırsam direk 90'a geliyor. İade edip Gold'u almak daha mantıklı geldi bana.
İyi seçim hocam, 2 DLC’nin de kilidini açıyor diye biliyorum. İyi oyunlar hocam.

Geri
Yukarı