Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 10 bin Nam Operator önerisi

Eldrithc

Hectopat
Selam. Ekte bende olan operatörleri koyacağım. 10 bin nama alınabilecek operatör önerirseniz sevinirim daha çok eğlenceli-etkili operatörler seviyorum. Aklımda birkaç operatör var bunlar arasından seçerseniz daha iyi olur.
Düşündüklerim:
Saldıran: Ying-jackal-dokkaebi
Savunan: Echo-Maestro-Clash

Dosya Ekleri

• 1685213254533.png
    1685213254533.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 28
  • 1685213282898.png
    1685213282898.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Echo oynamayi seviyorsaniz savunanlar icin maestroda guzeldir. Kameranizi guzel yerlere yerlestirip cok uzak yerlerde durarak kanser edebilirsiniz. Saldiranlar icin dokkaebi cok guzel ve yararli bir operatordur. Jackal surekli banlandigi icin fazla oynayamazsiniz.

Yanlis okumusum maestro yerine de echo tercih edebilirsiniz.

Rankınızı bilmiyorum ancak saldırı için düşk ranklıysanız daha çok utility operatörlerini açın. Jackal veya Nøkk gibi roamer operatörleri değil.

Echo oynamayi seviyorsaniz savunanlar icin maestroda guzeldir. Kameranizi guzel yerlere yerlestirip cok uzak yerlerde durarak kanser edebilirsiniz. Saldiranlar icin dokkaebi cok guzel ve yararli bir operatordur. Jackal surekli banlandigi icin fazla oynayamazsiniz.

Yanlis okumusum maestro yerine de echo tercih edebilirsiniz.
İlk echo mu alayım yoksa maestro mu sizce? Mira ve caveira oynuyorum şuan. Bir de saldıran önerir misiniz?
Saldıran: Jackal, Blackbeard
Savunan: Frost, Clash
Jackal her maç neredeyse banlanıyor ve Blackbeard'ın kalkanı tek mermiye kırılıyor diye biliyorum emin misiniz?
Frost belki fena olmayabilir ama Clash'ta maalesef her maç banlanıyor.

Rankınızı bilmiyorum ancak saldırı için düşk ranklıysanız daha çok utility operatörlerini açın. Jackal veya Nøkk gibi roamer operatörleri değil.
Mesela?

Mesela?

İlk echo mu alayım yoksa maestro mu sizce? Mira ve caveira oynuyorum şuan. Bir de saldıran önerir misiniz?

Jackal her maç neredeyse banlanıyor ve Blackbeard'ın kalkanı tek mermiye kırılıyor diye biliyorum emin misiniz?
Frost belki fena olmayabilir ama Clash'ta maalesef her maç banlanıolacaktır

Mesela?

Mesela?
Dokkaebi güzel şeçenek. 10k olan utilitylerin çoğunu açmışsınız. Yerinizde olsam Ace açmaya çalışırdım. Defans olarak Lesion öneririm.

Mesela?

Mesela?
Echo biraz nerfli yani şokladığınız zaman eskisi kadar etki vermiyor karşıya şahsen ben görüşümün bozulduğunu bile farketmiyorum saldırırken. Fakat maestro için biraz video izleyip taktik öğrenirseniz echo'dan daha çok iş yapar. Alıştırma yapmayı çok sevmiyosanız echo size yeter bence. Saldıranlar için Dokkaebi kesinlikle öneririm dediğim gibi çok güçlü bir karakter üst liglerde çok banlanmaya başladı. Jackal Clash gibi karakterleride öneririm fakat çok banlanıyorlar.

Mesela?

Mesela?
Banlananlara bir şey diyemem ama eğlenceliler gerçekten.

Frost'un silahını çok seviyorum. Kapanı genellikle görülüyor olsa da yakalabiliyorsunuz arada sırada.

Yeni konular

Geri
Yukarı