Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 10000 nama hangi operatör alınır?

İsimlerini hatırlamıyorum ama elinde kalkanı olan bir operatör var onu alabilirsin. Veya Sniper'ı olduğu için Kali alabilirsin.
Kalkanı olan operatör Montagne yeni başlayan birisi için uygun değil. Kali ise oynaması en güç Attacker olabilir. Rolü çok önemli fakat Rainbow CS:GO gibi bir oyun olmadığı için Sniper'ın farklı bir kullanımı var.

Oyuna yeni mi başladınız? Hangi rolde oynamak istiyorsunuz, bildiğiniz üzere iki tarafın da kendince rolleri var.

27 levelim attackers da oynamayı seviyorum ona göre önerebilir misiniz :)
İsimlerini hatırlamıyorum ama elinde kalkanı olan bir operatör var onu alabilirsin. Veya Sniper'ı olduğu için Kali alabilirsin.

Bütün karakterleri açtım ama sadece 10000+ karakterleri açamadım onları açmaya çalışıyorum.

IQ hoşunuza gidebilir, özelliği ile bütün elektronik eşyaları görebiliyor. Silahı da güzel, öneririm.
iq var onu çok kullanıyorum özellikleri hoşuma gidiyor
olan karakterler bunlar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-29 140836.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-29 140836.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 207
  • Ekran görüntüsü 2021-07-29 140848.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-29 140848.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 111
27 levelim attackers da oynamayı seviyorum ona göre önerebilir misiniz :)
Son yamada Zofia'nın silahının recoil'i nerf yememiş olsa size Zofia önerebilirdim. Ama oyundaki recoil'e hakim olmak gerekiyor artık Zofia oynamak için. Attacker olarak size Sledge önerebilirim şimdilik. L85A1 güzel bir silah 2,5X takılabiliyor uzun menzil de oynayabilirsiniz. İkincil silah olarak da SMG-11 var ama çok seken bi SMG olduğu için tabanca da oynayabilirsiniz. Üst elolarda Pompalı+SMG11 oynanır genelde Sledge. Özel yeteneği ise elindeki balyoz ile Soft Wall dediğimiz Reinforce atılmayan duvarları parçalayabilmesidir. Bir round içerisinde toplam 25 kere kullanabilirsiniz bu yeteneği.
iq var onu çok kullanıyorum özellikleri hoşuma gidiyor
olan karakterler bunlar.
Lion açabilirsiniz takım oyunu yapmak için çok iyi bir karakter ayrıca defans oyuncularını yerine kitleme gibi bir güce sahip oluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı