Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 2. maçtan sonra 0 FPS oluyor

kaynazdar

Kilopat
Daha fazla  
3-4 yıl önce aynı sistemle R6'yı hiç donmadan oynayabiliyordum. Şu an tekrar indirdim ve genelde 2. maç ve sonrasında round içinde ara ara 3-4 veya 5 saniye boyunca oyun tamamen donuyor(ses de takılıyor bu arada). Hatta oyun eskiden HDD'ye kuruluydu şu an SSD'ye kurulu. Sistemsel bir sorun olacağını zannetmiyorum çünkü eskiden rahat oynayabiliyordum ve şu anda da anlık donma olmadığı zamanlarda oyun gayet akıcı. Saçma bir sebepten donuyor ama anlamış değilim. İnternette dolaşan çoğu çözümü denedim ama fayda etmedi. Bir çözümü var mıdır bunun?
Sistem: GTX 1050, i5 3470, 8 GB RAM, oyun Samsung EVO SSD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski haliyle çok değişti optimizasyon ve FPS olarak. Ancak yine de 2. maçtan sonra 0 FPS olması normal değil hocam. Sürücü kontrolü, oyun dosyaları kontrolü ve nolur nolmaz BattlEye kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Eski haliyle çok değişti optimizasyon ve FPS olarak. Ancak yine de 2. maçtan sonra 0 FPS olması normal değil hocam. Sürücü kontrolü, oyun dosyaları kontrolü ve nolur nolmaz BattlEye kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Kontrolleri ettim ama bir şey değişmedi. BattlEye de yüklü değil. Oyun indirtmedi hiç.

Geri
Yukarı