Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

BulutCanQ

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yeni bir bilgisayara geçtim buradan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayacaktım ama oyun bir türlü açılmıyor. Ne yapsam ne etsem bir türlü açamadım yardımcı olabilecek var mı bana? Ben ekran kartı driveri olmadan oyunu açabiliyorum ama ne zaman driver yüklesem veya GeForce Experience veya GeForce Game Ready yüklesem oyuna bir türlü giremiyorum. Driver yükleme amacımda iyi FPS almak sistemim gayet iyi ama driver olmadan oyun çok kasıyor en düşükte bile.
Ve driverleri kurunca da hiçbir şey açılmıyor lütfen bana yardım etmeniz mümkün mü sistemim:
Ekran kartı: GeForce GTX 840M
İşlemci: i5 - 4210u 2.40GHz
RAM: 8 GB RAM
Laptop adı: HP Pavilion 15

Merhabalar, ben yeni bir bilgisayara geçtim buradan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayacaktım ama oyun bir türlü açılmıyor. Ne yapsam ne etsem bir türlü açamadım yardımcı olabilecek var mı bana? Ben ekran kartı driveri olmadan oyunu açabiliyorum ama ne zaman driver yüklesem veya GeForce Experience veya GeForce Game Ready yüklesem oyuna bir türlü giremiyorum. Driver yükleme amacımda iyi FPS almak sistemim gayet iyi ama driver olmadan oyun çok kasıyor en düşükte bile.
Ve driverleri kurunca da hiçbir şey açılmıyor lütfen bana yardım etmeniz mümkün mü sistemim:
Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Oyunun ordan sağ tık yap orda dosya konumunu aç var ordan sonra exe dosyasını bulursun.

Kral hiçbirşey gözükmüyor
Secemiyorum kısaca en son şey oluyor bulut başarımlarla eşleşiyor roluyor tepki vermiyor sistemim yeterli değil mi anlamadım belirtilenin 2 katı.
RainbowSix.exe için rapor alın.
Kardeşim anlamıyosun galba buldum diyorum exe yi Process Monitor ile ilgili birşey yok diyorum ya
Attığım rehber üzerinden ne yapacağın detaylıca anlatılmış.

Artı -1 Eksi

Gözükmüyor valla
Beyler allah için bana discord üzerinden full driverleri kuracak varmı TeamViewer vericem

TeamViewer versem bana ekran kartı driverini kurarmısın

Yeni konular

Geri
Yukarı