Tom Clancy's Rainbow Six: Siege arkadaşımı davet edemiyorum

İşletim sistemi
Windows 10

BerkCL

Hectopat
Eskiden bu şekilde bir hata almıyorduk. Bir ara sıkılıp oyuna ara verdik simdi tekrar oynamaya başladığımızda bu şekilde bir sorunla karşılaştık. Oyunun güncellemelerini ve dosya bütünlüğünü kontrol ettim herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_2.png

Yıllar önce arkadaşlarla oynarken de bu sorunla karşılaştığımızı hatırlıyorum halen çözümünü bulamamışlar demek. Çıkıp girmeyi vs. deneyin kronik Ubisoft bugları.

Yıllar önce arkadaşlarla oynarken de bu sorunla karşılaştığımızı hatırlıyorum halen çözümünü bulamamışlar demek. Çıkıp girmeyi vs. deneyin kronik Ubisoft bugları.
Valla kaç kere çıkıp girdiğimizi ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Resmen illallah ettirdi. Valla Ubisoft kadar saçmalayan bir firma görmedim. Şu oyuna neden oyun içi davet olayı getirmezler aklım almıyor.

Ubisoft Connect'i komple kapatıp, tekrar deneyin. Eğer çözüm olmaz ise Ubisoft Connect'i komple kaldırın ve sıfırdan tekrar kurun. Maalesef Bugisoft zaman zaman hala bozuyor.

Az önce arkadaşımla 1 saattir lobi açamadık, oyunları ve Bugisoft Connect'i yeniden başlatınca lobi açabildik. :)

Ubisoft Connect'i komple kapatıp, tekrar deneyin. Eğer çözüm olmaz ise Ubisoft Connect'i komple kaldırın ve sıfırdan tekrar kurun. Maalesef Bugisoft zaman zaman hala bozuyor.

Az önce arkadaşımla 1 saattir lobi açamadık, oyunları ve Bugisoft Connect'i yeniden başlatınca lobi açabildik. :)
Kaldırıp tekrar indirmeyi de denedik fakat çözüme ulaşamadık maalesef.

Kaldırıp tekrar indirmeyi de denedik fakat çözüme ulaşamadık maalesef.
Hocam alternatif olarak şeyi deneyin. Ayarlar altındaki "Lobi görünürlük" modun herkes olarak ayarlayın. Y7S4 başında bir kere böyle yaparak da çözmüştüm ben.

1673645948915.png

Hocam alternatif olarak şeyi deneyin. Ayarlar altındaki "Lobi görünürlük" modun herkes olarak ayarlayın. Y7S4 başında bir kere böyle yaparak da çözmüştüm ben.

Eki Görüntüle 1632071
Onu değiştiremiyorum. Farklı bir seçenek yok. Sizdeki gibi sadece davet olarak gözüküyor.

Bu Ubisoft nasıl beceriyorsa R6'da sürekli bir sorun çıkıyor. Biraz bekleyin muhtemelen birkaç saat sonra kendiliğinden düzelir.
Valla 2 gündür girmeye çalışıyoruz fakat herhangi bir gelişme yok. Sanmıyorum ama umarım kısa sürede çözerler bu saçma sapan basit sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı