Oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Deluxe Edition 44,50 TL ve Tekken 7 17,85TL!

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ne zamana kadar indirimde? Şu anda param yok bir hafta içerisinde alabilirim.
Bir de Steam dışı oyun almak mantıklı mı?

Hocam zaten Steam'den baglananlar da sizle ayni serverda yani onlar da Ubisoft'dan oyun almis gibi bir şey oluyor farkli degil yani yoksa oyuncu bulamaz her round.

Sonbahar indiriminde tüm oyunlarda mı indirim olacak yoksa belli başlı oyunlarda mı ?
Sonbahar indirimi Kış veya Yaz indirimi kadar kapsamlı değil fakat "neredeyse" her şeyin indirimde olacağını düşünüyorum. Yapımcı indirime dair Steam ile iletişime geçmezse o oyuna indirim gelmez. Benim beklediğim birkaç oyun var umarım girerler. İstek listemde yaklaşık 300 tane oyun var :D

Ahahaha neyini bilmiyormuşum merak ettim. İki oyun da indirimde tıpatıp aynı fiyatlara düşüyorlar. Grafik, kombo, ses, hikaye, harita vb. Mortal Kombat her türlü daha iyi.

Bir de downlamışlar beni hahaha şaka gibi gerçekten 250 saat Mortal Kombat'ım var azıcık bilgili birisi bu iki oyunun uzaktan yakından alakası olmadığını anlar. Oynanış mantığı tamamen farklı iki oyunu sırf türleri aynı diye karşılaştırıyorsun. Rainbow'la Valorant veya CS'yi karşılaştırmak gibi umarım anlatabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı