Epic Games Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Deluxe Edition'a yükseltilebilir mi?

Eldrithc

Hectopat
Selam. Oyunu Epic Games'ten aldım (standart versiyon). Operatör açmak gerçekten çok tilt. Xbox Game Pass alayım 16 ajan veriyor dedim ancak maalesef sadece konsolda veriyormuş yani PC'de oynadığım için alamadım.

Extraction ödüllerini alayım desem ise yarar 6 operatör var sadece. En iyisi paket yükselteyim dedim Epic Games'e girdim standart 91 TL, Deluxe 115 falan.

Yükseltmek istiyorum bunu, yükseltebiliyor muyum? Unavailable yazıyor yükseltmeye çalıştığımda. Ya da bildiğiniz başka ucuza operatör alma yöntemi varsa yazabilirsiniz.

Selam. Oyunu Epic Games'ten aldım (standart versiyon). Operatör açmak gerçekten çok tilt. Xbox Game Pass alayım 16 ajan veriyor dedim ancak maalesef sadece konsolda veriyormuş yani PC'de oynadığım için alamadım.

Extraction ödüllerini alayım desem ise yarar 6 operatör var sadece. En iyisi paket yükselteyim dedim Epic Games'e girdim standart 91 TL, Deluxe 115 falan.

Yükseltmek istiyorum bunu, yükseltebiliyor muyum? Unavailable yazıyor yükseltmeye çalıştığımda. Ya da bildiğiniz başka ucuza operatör alma yöntemi varsa yazabilirsiniz.

Karakterleri açmak bayağı basit fiyatları az oluyor ilk başlarda oynayacağınız karakterleri açıp para kasın o şekilde açın boşuna para vermeye gerek yok.
Ya da istersen gel beraber Ev haritasında bot keselim booster var bende hızlıca para kasarız birkaç kişi daha gelirse.

Operatör açmak aslında çokda zor değil. Takviye ile kazandığın maç başına 800-900 arası alıyorsun. Eğer ranked oynamıyorsan 1 savunan 1 saldıran karakteri geçici olarak yeter. Zamanla açarsın kalanı. Takviyen yoksa yakın zamanda battlepass gelcek alıp kasabilirsin ödülleri çok güzel. Yeni operatörde açıyorsun.(Fenrir çok iyiye benziyor oynayabilen için)

Karakterleri açmak basit mi 😃
Bence gayet basit şuan 25 saldıran 25 savunan operatörüm var. Arkadaşım yeni başladı o biraz fazla oynuyor olabilir belki 1 günde 20k nam kastı takviye ile.

Karakterleri açmak bayağı basit fiyatları az oluyor ilk başlarda oynayacağınız karakterleri açıp para kasın o şekilde açın boşuna para vermeye gerek yok.
Ya da istersen gel beraber Ev haritasında bot keselim booster var bende hızlıca para kasarız birkaç kişi daha gelirse.
Hocam fiyatı az olanları istemiyorum açık bazıları zaten. 10-15 gibi yüksek fiyatlılari açmak istiyorum fakat baya zorluyor. Dediğinizin nasıl olduğunu bilmiyorum eğer mantıklıysa olur eklerim.
Operatör açmak aslında çokda zor değil. Takviye ile kazandığın maç başına 800-900 arası alıyorsun. Eğer ranked oynamıyorsan 1 savunan 1 saldıran karakteri geçici olarak yeter. Zamanla açarsın kalanı. Takviyen yoksa yakın zamanda battlepass gelcek alıp kasabilirsin ödülleri çok güzel. Yeni operatörde açıyorsun.
Takviye var ama genede 1 maç uzun sürüyor ve her maç win alma garantisi yok. Birkaç karakter istedigim için daha kolay bir yöntem lazım hocam.
Eğer Epic Games'ten yüklemediyseniz oyunu süre saymıyordu. Bende yükseltmek için iade edip Deluxe versiyonunu almıştım bir deneyin isterseniz.
Epicten aldım ama ubisoft connectte yüklü şuan iade nasıl edeceğim para nereye gelecek? Birde aldığım fiyat mı gelecek yoksa oyunun şimdiki fiyatımi?

Operatör açmak aslında çok da zor değil. Takviye ile kazandığın maç başına 800-900 arası alıyorsun. Eğer ranked oynamıyorsan 1 savunan 1 saldıran karakteri geçici olarak yeter. Zamanla açarsın kalanı. Takviyen yoksa yakın zamanda Battle Pass gelecek alıp kasabilirsin ödülleri çok güzel. Yeni operatörde açıyorsun.

Bence gayet basit şu an 25 saldıran 25 savunan operatörüm var. Arkadaşım yeni başladı o biraz fazla oynuyor olabilir belki 1 günde 20k nam kastı takviye ile.

1.5 yıldır falan oynamıyorum yaklaşık 1000 saatim vardı o zaman için hala 100 150k falan lazımdı bütün karakterleri açmak için ve takviye ile maç başı 800 demişsiniz zaten kendiniz diyosunuz takviye yoksa 25klık tek bir yeni karakteri açmak için 50 maç ediyor nerdeyse.

Hocam fiyatı az olanları istemiyorum açık bazıları zaten. 10-15 gibi yüksek fiyatlılari açmak istiyorum fakat bayağı zorluyor. Dediğinizin nasıl olduğunu bilmiyorum eğer mantıklıysa olur eklerim.

Rehine görevi var ya orada en zor modda açacağız bazı yerlere claymore koyuyoruz ve bitiyor hızlıca. Eskiden oluyordu bu hala işe yarıyor mu bilmiyorum denemek lazım.

Geri
Yukarı