Epic Games Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Deluxe Edition'a yükseltilebilir mi?

Eldrithc

Hectopat
Selam. Oyunu Epic Games'ten aldım (standart versiyon). Operatör açmak gerçekten çok tilt. Xbox Game Pass alayım 16 ajan veriyor dedim ancak maalesef sadece konsolda veriyormuş yani PC'de oynadığım için alamadım.

Extraction ödüllerini alayım desem ise yarar 6 operatör var sadece. En iyisi paket yükselteyim dedim Epic Games'e girdim standart 91 TL, Deluxe 115 falan.

Yükseltmek istiyorum bunu, yükseltebiliyor muyum? Unavailable yazıyor yükseltmeye çalıştığımda. Ya da bildiğiniz başka ucuza operatör alma yöntemi varsa yazabilirsiniz.

Takviye var ama genede 1 maç uzun sürüyor ve her maç win alma garantisi yok. Birkaç karakter istedigim için daha kolay bir yöntem lazım hocam.
Aslında maçlar uzatmaya gitmedikce kısa sürüyor. Eğer oynamayı bilen birilerini bulursanız çok sık kaybetmezsiniz. Aklıma gelen en kolay bu. Eğer istersen istediğin bir kaç karakteri kredi ile açabilirsin. Neler açmayı düşünüyorsun?

1.5 yıldır falan oynamıyorum yaklaşık 1000 saatim vardı o zaman için hala 100 150k falan lazımdı bütün karakterleri açmak için ve takviye ile maç başı 800 demişsiniz zaten kendiniz diyosunuz takviye yoksa 25klık tek bir yeni karakteri açmak için 50 maç ediyor nerdeyse.
Benim şuan 177 saatim var. 50 operatör açık toplamda.

Aslında maçlar uzatmaya gitmedikce kısa sürüyor. Eğer oynamayı bilen birilerini bulursanız çok sık kaybetmezsiniz. Aklıma gelen en kolay bu. Eğer istersen istediğin bir kaç karakteri kredi ile açabilirsin. Neler açmayı düşünüyorsun?

Benim şuan 177 saatim var. 50 operatör açık toplamda.
Oynayacak arkadaşım yok maalesef. 1. Ve 2. Yıl operatörleri bana hoş geldi bazıları açıkçası. Yukseltmek istiyordum deluxe sürume ama yükseltemedim.
Mira-Azami-Jackal-Maestro-Dokkaebi tarzı operatörler istiyorum.

Bilmiyorum artık daha mı farklı ama 2 yıl önce biz oynarken 50 oparatör açmak onun 4 katı sürüyordu en az.
Şuan doğru biliyorsam 68 kadar operatör olmalı. 90 günde de 1 yeni karakter geliyor olmalı siz oynarken 62 operatör vardı galiba az çok mantık kullanarak buldum bu sayıyı yanlış olabilir. O zamana göre benim açtığım karakterler daha ucuz şuan büyük ihtimalle.

Oynayacak arkadaşım yok maalesef. 1. Ve 2. Yıl operatörleri bana hoş geldi bazıları açıkçası. Yukseltmek istiyordum deluxe sürume ama yükseltemedim.
Mira-Azami-Jackal-Maestro-Dokkaebi tarzı operatörler istiyorum.
Açmak istediğiniz operatörler cidden güzel. Jackal açmasanda olur genelde banlanıyor. Azami oynayabilen için çok çok güzel ama mapler için taktiklerini öğrenmen gerekebilir.

Açmak istediğiniz operatörler cidden güzel. Jackal açmasanda olur genelde banlanıyor. Azami oynayabilen için çok çok güzel ama mapler için taktiklerini öğrenmen gerekebilir.
Eğer bir çözüm bulamazsanız valkrie ve lionla idare edebilirsiniz. Görevlerini yapınca beleşe veriliyor. Veya beğenmiyorsanız savunan olarak smoke önerebilirim. Saldıran olarakda sledge.

Şu an doğru biliyorsam 68 kadar operatör olmalı. 90 günde de 1 yeni karakter geliyor olmalı siz oynarken 62 operatör vardı galiba az çok mantık kullanarak buldum bu sayıyı yanlış olabilir. O zamana göre benim açtığım karakterler daha ucuz şu an büyük ihtimalle.

Evet şu an sadece 13 14 karakter var fiyatı 10kdan yüksek olan zamanında 60 operatör varsa en az 30 tanesi falan 10kdan fazlaydı.

Güzel olduğu için istiyorum zaten ama pahalı:D Jackal mevzusunu biliyorum her el istisnasız clash Jackal banlanir zaten. Yukseltebilsem deluxeye hemen yukseltecegim unavalieble diyor

Güzel olduğu için istiyorum zaten ama pahalı:D Jackal mevzusunu biliyorum her el istisnasız clash Jackal banlanir zaten. Yukseltebilsem deluxeye hemen yukseltecegim unavalieble diyor
Caveira da çok sinir bozucu bir anda arkanda belire biliyor. Clash yerine caveira banlamanızı tercih ederim. Zaten caveirada genelde banlanıyor😄

Caveira da çok sinir bozucu bir anda arkanda belire biliyor. Clash yerine caveira banlamanızı tercih ederim. Zaten caveirada genelde banlanıyor😄
Caveira var bende kullanıyorum her zaman banlanmiyor. Lion valkyrie ela var zaten bende ama daha etkili eğlenceli operatörler istiyorum biraz önce yazdıklarım gibi. Deluxe 'ye yükseltme yolu yok mu ya? İade edip deluxe al yazmış bir arkadaş hesabım gitmez mi o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı