Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gecikme ve FPS sapması

Femtopat
Daha fazla  
Oyunumda bir anda Gecikme-FPS-Sapma sorunu oluşmaya başladı oyun donup geri geliyor kaç haftadır böyle oyunu oynayamıyorum 1.maç da sıkıntı yok ama 2.maç a geçince başlıyor bu problem sebebi veya çözümü nedir internete baktım ama pek bir şey bulamadım bu sorunla ilgili.

Son düzenleme:
Oyunumda bir anda Gecikme-FPS-Sapma sorunu oluşmaya başladı oyun donup geri geliyor kaç haftadır böyle oyunu oynayamıyorum 1.maç da sıkıntı yok ama 2.maç a geçince başlıyor bu problem sebebi veya çözümü nedir internete baktım ama pek bir şey bulamadım bu sorunla ilgili.

Bu sorunu ben de yaşıyordum Vsync açınca düzeltmiştim.

Oyun içi drop yaşıyorsunuz sanırım sisteminiz oyun için ideal değil. Normalde kaç FPS alıyorsunuz? Size tavsiyem oyun oynarken MSI Afterburner gibi bir yazılımla kaynak kullanımlarını konrol edin drop anlarında işlemci/ekran kartı frekans düşürmesi yapıyor olabilir.

aynı sorun bende mevcut 4 saniye donuyor geri geliyor bu böyle devam ediyor dediğin gibi 2.maçtan sonra oluyor her oyunu oynuyorum rahatça ama r6 da böyle bir sorunla karşılaştım çözümünü buldun mu acaba

Geri
Yukarı