Tom Clancy's Rainbow Six: Siege klavyeyi oyun kumandası olarak gösteriyor

İşletim sistemi
Windows 10

RiverLuci

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda sanırım klavyemi gamepad olarak okuyor. Oyuna giriyorum; ana menüye, ayarlara vs. girdiğim zaman klavye tuşu olarak kısayolları gösteriyor ama oyunda bir maça başlayınca kısayol tuşu olarak gamepad butonları (LB, LR, yukarı yön tuşu vs.) gösteriyor. Klavye üzerinden hareket edemiyorum. Tek yapabildiğim fare kullanarak sağa sola bakmak. Onun dışında ateş etmek, nişan almak gibi eylemleri yapamıyorum. Bilgisayarımda herhangi bir gamepad takılı değil. Oyunun ayarlarını incelediğimde de yaşadığım problemi çözebilecek bir ayar bulamadım. Sorunu bilen veya bana yardımcı olabilecek birisi varsa gerçekten çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Screenshot 2.png

Öncelikle herkese merhaba. Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda sanırım klavyemi gamepad olarak okuyor. Oyuna giriyorum; ana menüye, ayarlara vs. girdiğim zaman klavye tuşu olarak kısayolları gösteriyor ama oyunda bir maça başlayınca kısayol tuşu olarak gamepad butonları (lb, lr, yukarı yön tuşu vs.) Gösteriyor. Klavye üzerinden hareket edemiyorum. Tek yapabildiğim fare kullanarak sağa sola bakmak. Onun dışında ateş etmek, nişan almak gibi eylemleri yapamıyorum. Bilgisayarımda herhangi bir gamepad takılı değil. Oyunun ayarlarını incelediğimde de yaşadığım problemi çözebilecek bir ayar bulamadım. Sorunu bilen veya bana yardımcı olabilecek birisi varsa gerçekten çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 938296

Oyunun crack mi orijinal mi bir arkadaşım crack indirmişti onda da böyle olmuştu.
Hiçbir şekilde klavyeye geçmiyor sadece gamepad olarak kalıyordu.

Geri
Yukarı