Tom Clancy's Rainbow Six: Siege konusu nedir?

Kesinlikle alınır, türünün eşsiz örneği bir oyun. Sadece oyun CS ve Valorant gibi değil bunu bilerek başlamalısınız hocam. Azıcık vakit ayırarak çok güzel bir oyuna başlayabilirsiniz, öneririm.
Ready Or Not'a çok benziyor. Bende bi yandan o yüzden aldım

İndirim bitmiş be hocam bir daha indirime girerse alırım artık.

Ah be şansızlık olmuş hocam :(. Arada bir Voidu'yu kontrol etmenizi de öneririm Steam'den daha uyguna satılıyor. Hem de Deluxe versiyonu, iki yerde de sonunda Connect'e bağlanacağı için sıfırdan alanlar için Voidu daha iyi bence.

Ah be şansızlık olmuş hocam :(. Arada bir Voidu'yu kontrol etmenizi de öneririm Steam'den daha uyguna satılıyor. Hem de Deluxe versiyonu, iki yerde de sonunda Connect'e bağlanacağı için sıfırdan alanlar için Voidu daha iyi bence.

Rainbow Six: Siege Online mi oynanıyor?

Ready or Not'a çok benziyor. Bende bir yandan o yüzden aldım

Pek Ready or Not'la da ilgisi yok hocam, RoN'a kıyasla çok az daha gerçekçi. Ama CS ve Valorant'dan daha gerçekçi ve her anlamda daha çeşitli. Türünün eşsiz oyunu derken şaka yapmıyordum :D.

Rainbow Six: Siege Online mi oynanıyor?

Evet, Online oynanıyor. Arka plan hikayesine de sahip; pek benzeri olmayan bir oyun, isterseniz offline modu da var ama o da botlarla vakit geçirmekten ibaret. Online oynanılmalı kesinlikle :).

Pek Ready or Not'la da ilgisi yok hocam, RoN'a kıyasla çok az daha gerçekçi. Ama CS ve Valorant'dan daha gerçekçi ve her anlamda daha çeşitli. Türünün eşsiz oyunu derken şaka yapmıyordum :D.

Evet, Online oynanıyor. Arka plan hikayesine de sahip pek benzeri olmayan bir oyun.
Tek başıma oynayamaz mıyım?

5 Kişi arkadaşlarla alsak nasıl oynarız. Kim saldıran savunan olmalı, yoksa 5saldırı botlarda savunmada mı yapalım?
Oynayabilirsiniz, toplamda yaklaşık 2, 5-3K saatim var hepsinde solo takıldım. Fazla toxic falan da olmadığı için tek başınıza da çok sarar. Ama oyunun her konusundan bahseden rehberler falan izlemelisininiz

5 Kişi arkadaşlarla alsak nasıl oynarız. Kim saldıran savunan olmalı, yoksa 5saldırı botlarda savunmada mı yapalım?

Hocam 5 kişi girdiğiniz zaman girdiğiniz ekip bir süre saldıran, sonrasında yeteri kadar raund geçtiyse savunan oluyorsunuz. Bu durum tamamen rastgele oluyor. Yani bir oyun savunan da olabilirsiniz saldıran da.

Karşınızdaki kişiler de bot değil gerçek oyuncular oluyor. Öyle öyle değişim yaparak maçlarınızı atıyorsunuz.

Savunanlar kötü saldıranlar iyi. Saldıranlar içeriye girip savunanların kurduğu bombayı imha etmeye çalışıyor veya esir aldığı rehineleri kurtarmaya çalışıyor. Saldıranlar bildiğin profesyonel askerler savunanlar terörist.
Üzgünüm ama bu yanlış saldıranlar da savunanlar da terörist değil (vigil ve deimos hariç)
Örneğin Pulse bir FBI ancak savunan tarafta.

Yeni konular

Geri
Yukarı