Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nasıl oynanır?

İlk başta tek hem savunma hem saldıranda tek karakterlere yönelin. Özelliğe değil silaha bakın. Yeni başlayanlarda silah önemli. Ben saldıran için Thermite, Sledge savunan için Doc ve Castle öneriyorum.

Ayrıca oyunun özelliklerini kullanın. Sakın direk adamlara dalmayın. Taktik yapın.

Takım arkadaşlarınız ile iletişimde olun.

İsterseniz beraber girebiliriz. Arkadaş lazım oluyor. :p

Aslında oyunun temeli diğer fps oyunları gibi bombayı kuruyosun defansta da kurdurtmuyorsun. Ama rainbow'u diğerlerinden ayıran hepsi birbirinden farklı birçok defans ve atak operatörü ve kırılabilen duvarlar kapı vb. Şuan oyun hakkında hiç birşey bilmiyorsan yazı ile anlatmam çok zor. Biraz oyun tarzını anlatırsan sana operatör önerebilirim. Onun dışında haritaları antreman modunda veya online modda bolca oynayıp nerelerin kırıldığını falan öğrenmen gerek. Öğrenmen biraz zaman alacak belki ama harbiden bambaşka bir oyun. Son zamanlarda inanılmaz bozdu 2 3 sene önceki gibi kalsa belki de şuan en çok oynanan oyunlar arasında görebilirdik.

Aslında oyunun temeli diğer fps oyunları gibi bombayı kuruyosun defansta da kurdurtmuyorsun. Ama rainbow'u diğerlerinden ayıran hepsi birbirinden farklı birçok defans ve atak operatörü ve kırılabilen duvarlar kapı vb. Şuan oyun hakkında hiç birşey bilmiyorsan yazı ile anlatmam çok zor. Biraz oyun tarzını anlatırsan sana operatör önerebilirim. Onun dışında haritaları antreman modunda veya online modda bolca oynayıp nerelerin kırıldığını falan öğrenmen gerek. Öğrenmen biraz zaman alacak belki ama harbiden bambaşka bir oyun. Son zamanlarda inanılmaz bozdu 2 3 sene önceki gibi kalsa belki de şuan en çok oynanan oyunlar arasında görebilirdik.
Akıllı Ubisoft E-spor için bozdu oyunu.

Hocam neler yaptı ki? Ben oyuna başlayalı 2-3 ay anca oldu, o yüzden soruyorum.
Hocam eskiden oyun daha gerçekçiydi. Neler yaptıklarını anlatsam destan olur. Ama örnek vermek gerekirse geçenlerde Zofia'nın Withstand'ini kaldırdılar. Neden? Oyunda eşitliği sağlamak içinmiş. Aynısı savunanda Doc yapabiliyor, hatta Thunderbird bile bir nevi bu görevi görüyor. Ama neymiş efendim eşitlikmiş. Oyundaki gizli pasifleri tek tek kaldırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı