Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nasıl oynanır?

4 killimin 4'ünü de kafadan vurdum dediğinizde haklısınız. Karakterler meselesine gelince, öğrenirim ancak insanlar duvar ve tuzaklar kurabiliyor, ben nasıl yapacağım? Ayrıca oyunda zıplanmıyor, tuşu nedir? Tahta duvarları nasıl kırıyoruz?

Hocam zıplama yok ama bazı eşyaların üzerinden geçebiliyorum (space tuşu). Tahta duvarlar ise patlayıcılar, ağır silahlar (sadece tachanka), öküzün ultisi ve yivsiz tüfekler ile kırılabiliyor.
İsterseniz beraber oynayalım. Nick: "protonv1". Bir de oyundaki en önemli şey istikbaharattır.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Dediklerinizin hepsini dikkate alarak oynayacağım.
Discord verin girelim 1-2 el isterseniz. Ben de bayağıdır girmemiştim. Unutmamış olurum hem @Eren AK.
@Bora Dere hocam eğer uygun görürseniz DC adresimi paylaşayım.
Oyun Türkçe değildi bende.
Info önemli bu oyunda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Map bilgisi + operatör özelliklerini efektif kullanabilme + gameplay videoları izleyip bilmediğin numaraları öğrenmek (özellikle e-spor müsabakalarını izlemeni tavsiye ederim) ve tabii tüm bunların tam anlamıyla oturabilmesi için uzun süre oynaman gerekiyor.

Map bilgisi + operatör özelliklerini efektif kullanabilme + gameplay videoları izleyip bilmediğin numaraları öğrenmek (özellikle e-spor müsabakalarını izlemeni tavsiye ederim) ve tabii tüm bunların tam anlamıyla oturabilmesi için uzun süre oynaman gerekiyor.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. :)

@Steve Rogers moderatörler cevap vermedi. Ancak ben DC adresimi bırakıyorum. Erenn#7563

Aim'den ziyade oyunun haritalarını öğrenebilirsiniz. Harita öğrenmek bana göre altın kural. Oyundaki ses kasma olayı bir ara bugluydu, sesler tersten geliyordu falan düzeltildi mi bilmiyorum, uzun süredir oynamıyorum oyunu. Daha sonra infolaşmak önemli. Bu arada solo oynuyorsanız oyunu sıkıcı gelmesi gayet normal. Arkadaşlarınız varsa birlikte hem oyunu öğrenirsiniz hem de iletişimle beraber gayet keyifli bir ortam oluşur. Solo bir yere kadar gelirsiniz anca.

YouTube'da rehber videoları çeken birkaç kişi var, onları izlemenizi öneririm.

Örneğin; SlazzoHD, ReemBey, SoFastAim gibi oynayanlar mevcut.

Aim'den ziyade oyunun haritalarını öğrenebilirsiniz. Harita öğrenmek bana göre altın kural. Oyundaki ses kasma olayı bir ara bugluydu, sesler tersten geliyordu falan düzeltildi mi bilmiyorum, uzun süredir oynamıyorum oyunu. Daha sonra infolaşmak önemli. Bu arada solo oynuyorsanız oyunu sıkıcı gelmesi gayet normal. Arkadaşlarınız varsa birlikte hem oyunu öğrenirsiniz hem de iletişimle beraber gayet keyifli bir ortam oluşur. Solo bir yere kadar gelirsiniz anca.

YouTube'da rehber videoları çeken birkaç kişi var, onları izlemenizi öneririm.

Örneğin; SlazzoHD, ReemBey, SoFastAim gibi oynayanlar mevcut.
Çok teşekkürler hocam. Şimdi @Steve Rogers hocamla oynayacağım. Eğleniriz diye umuyorum.

Geri
Yukarı