Tom Clancy's Rainbow Six: Siege operatör önerisi

kasgar15

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda 38 level oldum. Saldırıda thermite oynuyorum bayağı bir süredir. Savunmada valkyrie frost bandit oynuyorum. 45k var. Operatör alacağım saldırı için Ace'i düşündüm ilk. Size de sormak istedim. Hem saldırı hem savunma operatörü önerir misiniz?

Fuze ve Blitz favorimdir şahsen. Fuze karşısı fazla yerleştirilebilen ekipman aldıysa bayağı etkili olabiliyor. Blitz ise rushlamak için en iyi operatorlerden biri. Eğer preniz varsa Blitz akabilir.

Oyunda 38 level oldum. Saldırıda thermite oynuyorum bayağı bir süredir. Savunmada valkyrie frost bandit oynuyorum. 45k var. Operatör alacağım saldırı için Ace'i düşündüm ilk. Size de sormak istedim. Hem saldırı hem savunma operatörü önerir misiniz?
Ace güzel karakter öneririm onun haricinde iana,brava ve amaru öneririm. Savunan için warden,oryx,smoke ve kaid iyidir. Hatta kaid bence bir r6s oyuncusunda olması gereken bir operatördür.

Hocam savunmada Mira öneririm duvarlara kurşun geçirmez cam koyuyor, saldırıda Fuze öneririm.
Ben unutmuşum mirayı mira da çok güzel. Şuan dışardayım aklıma geldiği kadar yazdım. Konu sahibi roam mı support mu yoksa side içi mi oynuyor onu söylerse daha iyi savunan önerebilirim.

Hocam side içi pusmalı oynayış tarzına savunanda en iyi ne gider?
Alibi şuanlık. Gelecek sezon silahı güçlü diye recoili değişcek silah tepmesi artcak. Fenrir güzel side içi çok roamlamadan oynayabilirsin. Mira olur iyi support. Smoke ve mute ucuz alınır ben seviyorumda.
Ekleme: @yasin dağaşan Arkadaşın konusunu daha çok kirletmeyek istersen dc adım ile formdaki adım aynı eklersen yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Alibi şuanlık. Gelecek sezon silahı güçlü diye recoili değişcek silah tepmesi artcak. Fenrir güzel side içi çok roamlamadan oynayabilirsin. Mira olur iyi support. Smoke ve mute ucuz alınır ben seviyorumda.
Hocam ben çok temkinli ve sabırlı oynayış biçime sahibim. Savunan olsun saldıran olsun yavaş ve sessiz oynuyorum. Şuan 25k nam birikmiş durumda. Bana saldıran ve savunanlarda en iyi hangi operatörler gider?

Geri
Yukarı