Tom Clancy's Rainbow Six: Siege operatör tavsiyesi

Sakin :D Ben bir şey demedim. Bana hep banlı gelmişti, sana gelmemiş demek ki. Ayrıca o kadar renown verecek, şansa bırakmasın bence.
Zofia aim'i kötü adamda hiçbir işe yaramaz, köstek olur ama Jackal, Dokkaebi çok iş yapar. Önerirken bunu da düşün.

Merhaba arkadaşlar. Ben Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayan birisiyim. 13.000 Nam'ım (para) var. Ben bunu 15.000'e tamamlayıp finka veya lion almayı planlıyorum. İsteğim atak operatörlerinden çünkü defansta oynadıklarımın yeterli olduğunu (kapkan, Maestro, tachanka, valkyrie, jager ve ela) düşünüyorum. Ama atakta sadece fuze, montagne ve blackbeard oynayabiliyorum. O yüzden ataktan istiyorum. Ve dediğim gibi finka veya lion düşünüyorum ama sizin de özel bir tavsiyeniz varsa veya "şu operatör nasıl sende yok acilen onu al" dediğiniz bir operatör varsa önerilerinize açığım.
Lion alabilirsin, silahı ve özelliği güzeldir.

"Caggal" Jackal bronze eloda bile çoğu zaman banlanıyor. Finka o kadar da iyi değil(bence).

Kaç nam olduklarını bilmiyorum da Ace, Capitao, Blackbeard alabilirsiniz. Hele ki karşılıklı pozisyonda bacaklar gözükmüyorsa Blackbeard çok "op" olabiliyor.

Lesion favorimdir ama uzun zamandır oynamıyorum oyunu 1000 saate gelince bıraktım Ubisoft sağolsun. Lesion iğneleri kapı girişleri ve özel yerlere atarsan oraya basan düşmandan ses çıkar ayrıca can da götürdüğü için ses çıkar çıkmaz saldırırsan avantajlı olursun. Saldırıda ise Zofia silahı ve özelliği ile ucubeye kaçmadan direkt adam vurmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı