Tom Clancy's Rainbow Six: Siege operatör tavsiyesi

Lesion favorimdir ama uzun zamandır oynamıyorum oyunu 1000 saate gelince bıraktım Ubisoft sağolsun. Lesion iğneleri kapı girişleri ve özel yerlere atarsan oraya basan düşmandan ses çıkar ayrıca can da götürdüğü için ses çıkar çıkmaz saldırırsan avantajlı olursun. Saldırıda ise Zofia silahı ve özelliği ile ucubeye kaçmadan direkt adam vurmak için.

Atak operatörü istemiş arkadaş.

Zofia'nın silahı çok teper mi? Ve özelliğini etkili kullanmam için ne tavsiye edersiniz?
Zofia'yı tercih ettim arkadaşlar. Tavsiyeleriniz için sağ olun.
Operatörü aldım. Biraz eğitimde oynadım. Orada pek iyi değildim. Alameti bomba modundaymış çarın. Bir duvar açtım 3 kişiyi aldım bir raundda. Sonraki raund 2 kill. Ardından savunma yaptık. Kapkanla da 3 kill alıp maçta edo oldum. Öneren herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Finka açma . Lion açabilirsin,bir nevi jackala benziyor konum bulma açısından. Dokkaebi de düşünebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan yararlanabilirsin.

Finka açma. Lion açabilirsin, bir nevi jackala benziyor konum bulma açısından. Dokkaebi de düşünebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zofia aldım hocam. Hoşuma gitti. Silahı çok güzel. Dikey kabzayla oynuyorum. Hiç sekmiyor. Oynadığım ilk maç edo oldum.

Finka açma. Lion açabilirsin, bir nevi jackala benziyor konum bulma açısından. Dokkaebi de düşünebilirsin.

@körbiginar sakın böyle saçma kanalları seyretme. İzliceksen reem bey izle.

@körbiginar sakın böyle saçma kanalları seyretme. İzliceksen reem bey izle.

Düşük FPS adlı bir kanalı takip ediyordum aslında. Eğer onun da kötü olduğunu düşünüyorsanız takip etmem. Sadece montajları hoşuma gidiyor. Rehberleri de fena değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı