Tom Clancy's Rainbow Six: Siege operatör tavsiyesi

Kloox

Hectopat
Oyuna yeni başladım sayılır. Daha 10 levelim. Unranked yeni açıldı ve karşımdakiler herhalde normal hayatta profesyonel askerlik yapıyor yoksa bu kadar iyi savunamazlar. Genelde hep duvarda açılan kurşun deliklerinden vurulup ölüyorum. Sizden saldırı ve defans için operatör tavsiyesi almam lazım. Öncelikli olarak saldırı operatörü açacağım. Elimde ki operatörler aşağıda.

Defans: Kapkan, rook, smoke.
Saldırı: Ash, fuze, sledge.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni başladım sayılır. Daha 10 levelim. Unranked yeni açıldı ve karşımdakiler herhalde normal hayatta profesyonel askerlik yapıyor yoksa bu kadar iyi savunamazlar. Genelde hep duvarda açılan kurşun deliklerinden vurulup ölüyorum. Sizden saldırı ve defans için operatör tavsiyesi almam lazım. Öncelikli olarak saldırı operatörü açacağım. Elimde ki operatörler aşağıda.

Defans: Kapkan, rook, smoke.
Saldırı: Ash, fuze, sledge.

Saldırı olarak montage güzel oynaması biraz zor ama keyifli savunma olarak şu aralar Pulse sardım silahı pek iyi değil ve zor bir karakter ama alınır

Her oyunda gerekli operatörlerle başlamak en doğrusu. Örnek olarak Thermite, Bandit, Thatcher.

Ekstra olarak oyunda kendini iyi olarak görene kadar kesinlikle Mira alıp diğer oyuncuların oyun zevkini bozmayın.

Geri
Yukarı