Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Xbox'tan almaya gerek var mı?

Umudo36

Centipat
Daha fazla  
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i Steam'den aldım. Uplay'de de var. Xbox'a Steam bağlarsam veya Uplay indirirsem otomatik olarak Xbox'ta satın alınmış sayar mı yoksa ayrıca mı satın almak gerekiyor?

Yapabiliyorsan Ubisoft üzerinden alabilirsin oralarda indirime giriyor. Ve evet oradan aldığında PS4 Xbox ve PC de aynı hesabını paylaşım sistemi açıldı yani skinlerin operatörlerin hepsi duruyor olacak (kredilerin de dahil sanırım).
İkisinin farkı ne dersen üstteki pahalı olan ekstra olarak skinler veriyor diğeri ise operatörleri açıyor son sene çıkan 5 ya da 4 karakter hariç.

Yapabiliyorsan Ubisoft üzerinden alabilirsin oralarda indirime giriyor. Ve evet oradan aldığında PS4 Xbox ve PC de aynı hesabını paylaşım sistemi açıldı yani skinlerin operatörlerin hepsi duruyor olacak (kredilerin de dahil sanırım).
İkisinin farkı ne dersen üstteki pahalı olan ekstra olarak skinler veriyor diğeri ise operatörleri açıyor son sene çıkan 5 ya da 4 karakter hariç.

Sakın ama sakın en ucuz paketi alma karakter açana kadar yaşlanırsın oyun zevkin kalmaz.

Sakın ama sakın en ucuz paketi alma karakter açana kadar yaşlanırsın oyun zevkin kalmaz.
Knk zaten bu dediğin verisyonlardan birini aldım şuan pc de oynuyorum ve yakında xbox series s almayı düşünüyorum bidaha satın almama gerek varmı.

Kanka zaten bu dediğin verisyonlardan birini aldım şu an PC de oynuyorum ve yakında Xbox Series S almayı düşünüyorum bir daha satın almama gerek var mı?

Gerek yok artık platformlar arası paylaşım yapılıyor Ubisoft'un sitesinden giriş yap bağlantılardan Xbox hesabı ekle.

Gerek yok artık platformlar arası paylaşım yapılıyor Ubisoft'un sitesinden giriş yap bağlantılardan Xbox hesabı ekle.

Teşekkürler reis bağladım hesabı umarım konsola bağladığımdada sıkıntı çıkmaz malum Ubisoft 2 haftada bir yeni bug çıkıyor her işlerinde.

Geri
Yukarı