Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de PC ve PS birbirini davet edemiyor

ylmasck

Centipat
Daha fazla  
Ben PS'den oynuyorum arkadaşım PC üzerinden ama birbirimizi davet edemiyoruz. "Eylem gerçekleştirilemedi" yazısı çıkıyor ve davet atmıyor. Çözümü nedir?

Sonradan Cross-play desteği gelmiş fakat PS ve Xbox arasında.

ALINTIDIR.

Konsol ve PC maçları ayrı olacak​

Eurogamer’dan gelen bilgilere göre yeni güncelleme ile Xbox ve Playstation platformları arasında ortak oyunlar oynanabilecek ancak PC ve Luna platformu bu maç havuzunun dışında kalacak. Kullanıcıların Xbox ve Playstation hesaplarına Ubisoft Connect’i bağlamaları halinde platformlar arasında istatistikler ve oyun içi paralar da otomatik olarak eşlenecek. Ancak operatörler için satın alınan kozmetik ürünler ve oyun ayarları platformlar arası paylaşılmayacak.

Sonradan cross-play desteği gelmiş fakat PS ve Xbox arasında.

Alıntıdır.

konsol ve PC maçları ayrı olacak​

Eurogamer'dan gelen bilgilere göre yeni güncelleme ile Xbox ve PlayStation platformları arasında ortak oyunlar oynanabilecek ancak PC ve luna platformu bu maç havuzunun dışında kalacak. kullanıcıların Xbox ve PlayStation hesaplarına Ubisoft Connect'i bağlamaları halinde platformlar arasında istatistikler ve oyun içi paralar da otomatik olarak eşlenecek. Ancak operatörler için satın alınan kozmetik ürünler ve oyun ayarları platformlar arası paylaşılmayacak.

Ha anladım dostum teşekkür ederim.

Sonradan cross-play desteği gelmiş fakat PS ve Xbox arasında.

Alıntıdır.

konsol ve PC maçları ayrı olacak​

Eurogamer'dan gelen bilgilere göre yeni güncelleme ile Xbox ve PlayStation platformları arasında ortak oyunlar oynanabilecek ancak PC ve luna platformu bu maç havuzunun dışında kalacak. kullanıcıların Xbox ve PlayStation hesaplarına Ubisoft Connect'i bağlamaları halinde platformlar arasında istatistikler ve oyun içi paralar da otomatik olarak eşlenecek. Ancak operatörler için satın alınan kozmetik ürünler ve oyun ayarları platformlar arası paylaşılmayacak.

Cahil gibi gözükmek istemem ama (oyuna yeni başladım) Xbox'tan oynuyorum arkadaşımda PC ama ikimizinde Ubisoft hesabı var ve açık oradan davet atmaya çalışıyoruz ama soruyu soran arkadaşla aynı cevabı alıyorum yani birlikte oynayabilir miyiz oynayamaz mıyız?

Cahil gibi gözükmek istemem ama (oyuna yeni başladım) xbox tan oynuyorum arkadaşımda pc ama ikimizinde ubisoft hesabı var ve açık ordan davet atmaya çalışıyoruz ama soruyu soran arkadaşla aynı cevabı alıyorum yani birlikte oynayabilirmiyiz oynayamazmıyız
Xbox ve Ps beraber oynayabilir ama pc ile oynayamaz klavye mouse avantajını konsol oyuncularına karşı kullandırtmazlar. Zaten oyuna güncelleme ile artık konsoldada mouse kullananlara gecikme ekleyecekler, konsoldada mousela oynamanın önüne geçeceklerini söylüyorlar.

Xbox ve PS beraber oynayabilir ama PC ile oynayamaz klavye mouse avantajını konsol oyuncularına karşı kullandırtmazlar. Zaten oyuna güncelleme ile artık konsoldada mouse kullananlara gecikme ekleyecekler, konsoldada fareyle oynamanın.

Xbox ve PS beraber oynayabilir ama PC ile oynayamaz klavye mouse avantajını konsol oyuncularına karşı kullandırtmazlar. Zaten oyuna güncelleme ile artık konsoldada mouse kullananlara gecikme ekleyecekler, konsoldada fareyle oynamanın önüne geçeceklerini söylüyorlar.

Peki özel oyun kurarak filanda mı katılamaz (sadece bir umut var mı diye soruyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı