Tom Clancy's serisine nasıl başlamalıyım?

Paraton

Kilopat
Daha fazla  
Tom Clancy's oyununu oynamayı düşünüyorum fakat birden fazla serisi olduğunu fark ettim. Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell ve birkaç tane daha vardı. Bunlardan hangisiyle başlamalıyım? Aralarında ne gibi farklar var? Direkt son oyunlarını oynasam anlamakta zorluk çeker miyim?

Tom clancy's rainbow six siege oynuyorum ben eğleniyorum.
Multiplayer oynamayı düşünmüyorum. Daha çok görev temalı bir oyun istiyorum.
R6 Siege'ye arkadaşlarınızla birlikte girmenizi tavsiye ederim, tek girdiğinde toksik gelme ihtimali yüksek.
Yalnız oynayacağım için multiplayer düşünmüyorum. Daha çok görev temalı rehine kurtarma, kaçma, kaçırma tarzında bir oyun arıyorum.

Sprinter Cell cok guzel bir casusluk oyunu Blacklist'i tavsiye ederim. Zaten son oyunu. Oynadigim en iyi gizlilik oyunu. Ghost Recon ise tamamen maddiyata gore yapilmis gereksiz bir oyun serisi. Son yapilan oyunuda ne kadar berbat oldugunu kanitladi.

Splinter Cell serisi var, ona bak. Ghost Recon da olabilir.
Ghost Recon da ileri zaman var pek hoşuma gitmedi. Splinter Cell serisine başlayacağım büyük ihtimal. İlk çıkan oyunlarını oynamasan çok bir şey kaybeder miyim ? Grafikleri pek iç açıcı değil.
Sprinter Cell cok guzel bir casusluk oyunu Blacklist'i tavsiye ederim. Zaten son oyunu. Oynadigim en iyi gizlilik oyunu. Ghost Recon ise tamamen maddiyata gore yapilmis gereksiz bir oyun serisi. Son yapilan oyunuda ne kadar berbat oldugunu kanitladi.
Teşekkür ederim. Direk Blacklist'i oynasam bir şey kaybeder miyim ?

Ghost Recon da ileri zaman var pek hoşuma gitmedi. Splinter Cell serisine başlayacağım büyük ihtimal. İlk çıkan oyunlarını oynamasan çok bir şey kaybeder miyim ? Grafikleri pek iç açıcı değil.

Teşekkür ederim. Direk Blacklist'i oynasam bir şey kaybeder miyim ?
Hayir, ben sadece Blacklist'i oynadim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı