Tom Clancy's The Division 2 hikaye modu var mı?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Bu oyunda hikaye modu var mı? Bir de New York DLC'sini almaya gerek var mı? Sadece hikaye modunu oynayacagım tek başıma.

Game Pass alınca Ea Play üzerinden oynayabiliyorsun oyunu. Ayrıca çok emin olmamakla birlikte hikaye modu olduğunu hatırlıyorum ama bilen biri cevaplarsa iyi olur.
Emin misiniz hocan Ea Play üzerinden oynandığına?

Emin misiniz hocan Ea Play üzerinden oynandığına?
Bu oyunda hikaye modu var mı? Bir de New York DLC'sini almaya gerek var mı? Sadece hikaye modunu oynayacagım tek başıma.
Çok pardon hocam Titanfall 2 ile karıştırdım. Game Pass'de yok ama ubisoft oyunları yakında gelicek diyorlar. Ayrıca Ubisoft Store'da 240 tlye 160 tl indirim var.

Game Pass alınca EA Play üzerinden oynayabiliyorsun oyunu. Ayrıca çok emin olmamakla birlikte hikaye modu olduğunu hatırlıyorum ama bilen biri cevaplarsa iyi olur.

Hocam division 2 EA Play'de yok, EA Play'le alakası da yok. Siz karıştırdınız sanırım.

Hocam division 2'yi New York DLC'si olmadan almanızı hiç önermiyorum. Oyun 25 saat sürüyor, DLC ile rahat 35 saatinizi götürür. New York, Oyun deneyiminizi son derece artıran bir DLC. Oyunu oynarken "ulan ne güzel oyun yapmışlar, koca şehri kusursuza yakın modellemişler ama oyunu tüfek skini satmaya indirgemişler." diye üzülerek oynuyorsunuz maalesef. Klasik Ubisoft play to earn saçmalığı. Baştan sona tamamını Single Player olarak oynayabilirsiniz. Elbette CO-OP daha keyifli oluyor ama "vay ben tek kişiyim, keyif alamam böyle" gibi bir durum olmaz müsterih olun. Tabi oyunun bir looter shooter olduğunu unutmamak lazım. Uzun uzun oynayınca biraz sıkıyor özellikle yan görevler.

Son düzenleme:
Hocam division 2 EA Play'de yok, EA Play'le alakası da yok. Siz karıştırdınız sanırım.

Hocam division 2'yi New York DLC'si olmadan almanızı hiç önermiyorum. Oyun 25 saat sürüyor, DLC ile rahat 35 saatinizi götürür. New York, Oyun deneyiminizi son derece artıran bir DLC. Oyunu oynarken "ulan ne güzel oyun yapmışlar, koca şehri kusursuza yakın modellemişler ama oyunu tüfek skini satmaya indirgemişler." diye üzülerek oynuyorsunuz maalesef. Klasik Ubisoft play to earn saçmalığı. Baştan sona tamamını Single Player olarak oynayabilirsiniz. Elbette CO-OP daha keyifli oluyor ama "vay ben tek kişiyim, keyif alamam böyle" gibi bir durum olmaz müsterih olun.

Teşekkür ederim bilgilendirme icin kuponun eksik kalan kısmını New York DLC ile tamamlayacağım. Keşke Türkçe yama olsa şu oyun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı