Tom Clancy's The Division 2 oyun arkadaşı

Evenaarr

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşletim Sistemi: Windows 11
İşlemci: Ryzen 5 5600 (3.5 ghz)
Anakart: ASUS ROG B-350f Gaming
Ekran Kartı:MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB
Bellek:Corsair Vengeance Led (W) 8X2 DUO CH. (16 GB 3200 mhz)
PSU:Cooler Master MWE [Full Modular] V2 850W 80 Plus Gold
Meslek
Colorist
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi "division 2 veya division" oyunu oynuyorum. Tek kişi olarak oynamak keyifli ancak artık sarmamaya başladı. Hala oynayan arkadaşlar varsa, saygılı ve seviyeli bir şekilde, hem oyunu öğrenmek adına hem de oyunu öğretmek adına arkadaşlık isteği gönderirseniz sevinirim.

Discord adresim: Evenaarr#3735

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunun Türk topluluğu kanser. En büyük DC topluluğuna katılmıştım, raid yapmak istediğimde ortalama bir karakterim olmasına rağmen karakterime 1 milyon tane laf söyleyip "geliştir öyle gel, sonra raid yaparız" demişlerdi. En kötü ihtimalle 1 kişiyi taşımış olacaklardı, adamlara çok zor gelmişti. 🤣 Sonrasında zaten DLC politikası yüzünden oyunu bıraktım, oyunun en yüksek sürümünün üstüne tekrar DLC çıkardılar. Oyunu bırakmasam birlikte oynardık.

Destiny 2 topluluklarının gözünü seveyim, çok daha takım oyununa odaklı olmasına rağmen bazen 2 yeni oyuncuyu birden taşıyorduk.

Hocam 2 kere bitirdim oyunu bir ara yine gireceğim Ubisoft'tan ekleyin isterseniz: Nowitzer.
Ekledim, umarım oynarız. :)

Bu oyunun Türk topluluğu kanser. En büyük DC topluluğuna katılmıştım, raid yapmak istediğimde ortalama bir karakterim olmasına rağmen karakterime 1 milyon tane laf söyleyip "geliştir öyle gel, sonra raid yaparız" demişlerdi. En kötü ihtimalle 1 kişiyi taşımış olacaklardı, adamlara çok zor gelmişti. 🤣 Sonrasında zaten DLC politikası yüzünden oyunu bıraktım, oyunun en yüksek sürümünün üstüne tekrar DLC çıkardılar. Oyunu bırakmasam birlikte oynardık.

Destiny 2 topluluklarının gözünü seveyim, çok daha takım oyununa odaklı olmasına rağmen bazen 2 yeni oyuncuyu birden taşıyorduk.
Ah be, keşke oynasaydın.☺️ Neyse sağlık olsun, tekrar dönmek istersen, ubisoft adım "Evenaarr". Bu arada ben her hangi bir discord topluluğu bulamadım. En sonunda kendim açmaya karar verdim. Nereden bulacağız bu topluluğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı