Tom Clancy's The Division Nasıldır?

Arkadaşlar çok merak ediyorum şuan sepetteyim almak üzereyim Division'u ama bir sorum olacak. Online'da gerçek insanlara karşı savaşabiliyor muyuz eğer varsa alıcam yoksa almıycam botlara karşı savaşmak bana göre değil çünkü.
Haritanın ortasında kırmızı bir alan var orası DarkZone. O alana girip botları öldürüyorsun ve çıkardığın itemleri helikoptere bağlayıp çıkarman gerekiyor çünkü ordan çıkan itemler radyasyonlu oluyor sen o helikopteri çağırırken belli bir süre o alanı koruman gerekiyor. Ve insanlar sana saldırabiliyor. Çıkardığın itemleri kendileri alabiliyor. Ayrıca bazı yerlerde pusu kurup savaşabiliyorsun. Kısacası PVP var savaşabiliyorsun.

Haritanın ortasında kırmızı bir alan var orası DarkZone. O alana girip botları öldürüyorsun ve çıkardığın itemleri helikoptere bağlayıp çıkarman gerekiyor çünkü ordan çıkan itemler radyasyonlu oluyor sen o helikopteri çağırırken belli bir süre o alanı koruman gerekiyor. Ve insanlar sana saldırabiliyor. Çıkardığın itemleri kendileri alabiliyor. Ayrıca bazı yerlerde pusu kurup savaşabiliyorsun. Kısacası PVP var savaşabiliyorsun.
Anladım hocam fakat genelleme yaparsak ben şimdi haritada rastgele oyuncu bulup öldürebilir miyim istediğim zaman ?

Hocam grafik cok camurlasmadigi surece sorun yok benim icin ki FC3 grafikleri gayet guzel. :) Divisiondan vazgecme sebeplerimden biri de oyunun third person olmasiydi. FPS daha cok hosuma gidiyor. :)
Ben hem Far Cry 3 hemdr Far Cry 5 oynadım. Grafiğe önem vermiyorsanız Far Cry 3 hala almaya değer :).

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu aldım ama UPlay'de arkadaşlarımı davet ettiğimde gelebiliyorlar ama oyun içinde birbirimizi göremiyoruz. Haritada "friend" diye bir nokta var. Yanına gidiyorum ama bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı