Xbox Tomb Raider 1-3 Remastered PC ön sipariş 38.25 TL!

Remastered ne demek? Poligonları yok etmek, daha eli düzgün bir hale getirmek değil mi? Remake değil bu Remastered. 1996-1999 oyunlarının Remastered versiyonları Max böyle olur zaten çok normal değil mi? Yıllardır beklenen bir Remastered idi bu. İlk 3 oyunu yeni nesil sistemlerde oynanmıyor düzgün açılmıyor bile. Adamlar fanların sesini duymuş birçok özellik eklemiş. Ne olmasını istiyordun daha? :D

Günümüze uygun değil eli düzgün hali buysa remake yapsınlar o zaman hayranlar bunu oynayıp mutlumu olacak.

Remake olsaydı tanesini 40 dolardan satarlardı ki onun da bize maliyeti x32'den yaklaşık 1.300 lira olurdu. O yüzden tartışacak fazla bir şey yok. Bu haliyle fanlarının nostalji sevenlerine hitap ediyor. En azından Lara Croft'un kendisine iyi ayar çekilmiş.

Şiddetle remake olmasını istediğim Lara Croft oyunu Tomb Raider: Angel of Darkness. Bunu da söylemeden geçemedin.

Gerçekten zam gelmiş bu arada. Alamayan arkadaşlar için üzüldüm. Şu an Epic'de 200 TL'ye satılıyor. En uygun orada.

Edit: Bu arada şimdi farkettim, Bundan 1 ay önce de oyun 400 TL'den 38'e düşmüş. Bu ay yine aynı şey oldu. Ara ara bug'a mi giriyor anlamadım ama fiyatı belli aralıkla düşüyor çıkıyor. İlerleyen günlerde tekrar bakın derim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı