Oyun Tomb Raider Serisi indirimde!

Bu firmanın tam bir paragöz olduğunu düşünürsek, şu ana kadar kesinlikle akıllarına gelmiyor Türkiye de böyle bir kur artışı olduğu. Direkt 1000'e falan çekerlerse fiyatı ona bile şaşırmam.

Forspoken 699 TL yani Steam'in önerdiği kuru kullanıyor normalde 69 dolar oyun. Bencede görmemişlerdir büyük ihtimalle, görseler çekerler. 20 yıllık Tomb Raider'lar bile 100 TL olabilir.

Alındı mı koleksiyon olarak alınmalı, ben eski oyunları da severek oynadım. Gerçi eski oyunları zamanında da severek oynamıştık (mecburiyetten belki de) ve kadim dostumla çok da dalaşmıştık sen geçemedin ben geçtim diye... Ah eski günlerin hatırına geçen sene tüm koleksiyonu 100 küsur liraya almıştım, her türlü değer 200 TL'ye de...

Uncharted oynadıktan sonra buna ekmek veresim gelmemişti açıkçası :D. Şaka bir yana ben şu son Tomb Raider’lar kadar sıradan oyun oynamadım herhalde hayatımda. Hiçbir şeyi iyi yapmıyor, ya ortalama ya kötü. Hikaye kötü, aksiyon ortalama ve son derece sıradan, bulmacalar sıradan… ama oynarken sıkılmıyorsunuz bitirip geçiyorsunuz ve bir daha böyle bir oyunu oynadığınızı hatırlamıyorsunuz bile. Ama fiyat performans olarak bakarsak Tomb Raider ve Rise of the Tomb Raider alınabilir. Shadow’u almak gibi bir hataya düşmeyin sakın.
Hocam ben aktif olarak rise of the tomb raider oynuyordum seri beni çok etkilediği için son oyunu da indirimde görünce aldım siz öyle deyince bi şüphe ettim alınmayacak kadar berbat mı? İade mi edeyim?

Hocam ben aktif olarak rise of the tomb raider oynuyordum seri beni çok etkilediği için son oyunu da indirimde görünce aldım siz öyle deyince bi şüphe ettim alınmayacak kadar berbat mı? İade mi edeyim?
Hiç bir oyun 100/100 beğenide değil zaten, bir kişinin yorumuna bakıp da karar vermeyin, kişi zaten tüm Tomb Raider oyunlarına gömmüş.
Ben de Elden Ring beğenmedim ama başkası sever* belki (çoğunlukla hayranı var) diye konusu açıldı mı gömmüyorum.

Hayır iade etmeyin kesinlikle berbat falan değil. Benim için Rise of the tomb raider 9/10 ken Shadow of the tomb raider 7.5/10. Birbirlerine benziyorlar. Shadow of the tomb raider’da bulmacalar biraz daha fazla. Ve oynadığınız alanlar genelde orman temalı yeşillik olan çevreler. Daha geniş bir oyun alanı da var. 50 TL maalesef günümüzde para değil böyle oyunlar için.

Çok severek oynadığım bu üçleme, her ne kadar aksiyon kısımları biraz ham kalsada keyifle oynayacağınız bir seridir.

teklif süresi: 27 şubat.

Fiyat: 8,74 TL

fiyat: 17,80 TL

fiyat: 51,11 TL

Eski oyunlarla beraber bütün koleksiyon:

fiyat: 212,54 TL

Hemen alıyorum outlasta deprem yüzünden alamadım bunu mutlaka alacağım arkadar ikisi arasından hangisi 2013 Tomb Raider mi Rize of Tomb Raider mi?

Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider Epic'te ücretsiz verilmişti Epic hesabınıza bakmadan almayın eğer Steam hesabımda olsun olayınız yoksa.

Son düzenleme:
Ben klasik Tomb Raider fanatiği olarak geçen sene TR I'den Shadow'a tüm oyunları sırasıyla bitirmiştim. Son üçleme arasında ROTTR ve Shadow cidden çok iyiydi, bence Shadow bir tık daha öndeydi...

Yeni konular

Geri
Yukarı