Tomb Raider oynama sırası nedir?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'in ücretsiz verdiği Tomb Raider serisi var. Bu 3 oyundan başka hikayeye bağlı olan oyun var mıdır? Yoksa bu üç oyunu hangi sıralamayla oynamam gerekiyor?
Sahip olduğum oyunlar;

Ekran görüntüsü 2023-06-24 015248.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediği sırayla oynayacaksın. Ben sadece bu oyun serisine olan müthiş hayranlığımı belirtmek için geldim. Gerçekten müthiş keyifli. Biraz zaman geçtikten sonra kesinlikle ikinci kez tüm seriyi baştan bitireceğim.
İlk defa başlayacağım hocam hiç bir bilgim yok, spoiler da yemedim. Umarım keyif alırım :D.

1. Tomb Raider Game of year Edition
  2. ( Rise of the Tomb Raider
  3. ( Shadow of the Tomb Raider
  1. Tomb Raider Game of year Edition
  2. ( Rise of the Tomb Raider
  3. ( Shadow of the Tomb Raider
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Güzel oyun keyif alırsın ama ben bazı yerlerde çok takılmıştım kafayı yiyicektim.
Böyle güzel hikayeli oyunlarda en büyük tavsiyem zorluk modunu en kolaya çekip hikayenin ve müthiş görselliğin tadını çıkarmak. Zaten savaşırken zor olsa ne olmasa ne. Oyunun zihni çalıştıran müthiş bulmacaları yeter.

Böyle güzel hikayeli oyunlarda en büyük tavsiyem zorluk modunu en kolaya çekip hikayenin ve müthiş görselliğin tadını çıkarmak. Zaten savaşırken zor olsa ne olmasa ne. Oyunun zihni çalıştıran müthiş bulmacaları yeter.

Tomb raider trilogy de ne hikayesi aga oyun tamamen aksiyon ve bulmaca üzerine kurulu. İlkokul öğrencisinin yazdığı hikayeden ibaret ki kimse hikayenin iyi olmasını beklemiyor.

Ben bulmacalarda da cok takıldım iki de bir pinti pandayı açıp duruyordum ama benim eşşekligim siz halledersiniz.

Geri
Yukarı