Tomb Raider Türkçe yama hatası

Eski sürümlerden birine güncellemeyi deneyebilirsin ama hangi sürüm olduğunu bilmiyorum aynı olayı Rise of the Tomb Raider'da yaşadım ve sürümü eski sürüm yaptığımda sorun değişmişti bu yamalar eski olduğu için gelen güncellemeler galiba yamayı doğrulayamıyor dediğim gibi eski sürümlere geçmeyi dene.
Aslında sorun yamanın değil steam versiyonunun eski kalması. Biraz saçma ama durum bu. Steamde son versiyon 743 iken yama 748 sürüme göre yayınlanmış. 748 sürümü ise 2013te yayınlanmış bir sürüm. Fakat sorunu dün halletmeyi başardım. İnternete İndir Tomb Raider Update 748 BAT Mox rar yazıp ilk çıkan siteden güncelleme dosyasını indirip içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. Ardında yamayı kuruyoruz ve çevre seslerini seçtiğimiz kısımda üstteki seçeneği tikleyip devam ediyoruz. Yama başarıyla kuruluyor.

Aslında sorun yamanın değil Steam versiyonunun eski kalması. Biraz saçma ama durum bu. Steam'de son versiyon 743 iken yama 748 sürüme göre yayınlanmış. 748 sürümü ise 2013'te yayınlanmış bir sürüm. Fakat sorunu dün halletmeyi başardım. İnternete indir Tomb Raider Update 748 BAT mox RAR yazıp ilk çıkan siteden güncelleme dosyasını indirip içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. Ardında yamayı kuruyoruz ve çevre seslerini seçtiğimiz kısımda üstteki seçeneği tikleyip devam ediyoruz. Yama başarıyla kuruluyor.

Hangi siteden yapacağız link atarmısn.

Geri
Yukarı