Tomb Raider Türkçe yama hatası

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba. Tomb Raider 2013 Türkçe yama yapmaya çalışıyorum bir türlü beceremedim. Bir çok kaynağa baktım dediklerini yaptım ve şu hatayı alıyorum bilenler yardımcı olabilir mi acaba?
Ekran Alıntısı.PNG

Oyun orijinal mi?

Oyun orijinal olduğu için bu hatayı veriyor (orijinal oyunlar Steam üzerinden haberiniz olmadığında güncellediği için)

Oyun güncellendi sanırım... Eski sürüme dönebiliyorsanız dönün eğer dönemiyorsanız maalesef yeni Türkçe yama patch beklemek zorundasınız. Oda çıkarsa tabii.

Oyun orijinal olduğu için bu hatayı veriyor (orijinal oyunlar Steam üzerinden haberiniz olmadığında güncellediği için)

Oyun güncellendi sanırım... Eski sürüme dönebiliyorsanız dönün eğer dönemiyorsanız maalesef yeni Türkçe yama patch beklemek zorundasınız. Oda çıkarsa tabii.

Eski sürüme dönebiliyoruz efendim ama önerdiğiniz bir sürüm var mı birçok sürüm varda?

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum bende fakat dediğiniz şekilde çözüme ulaşamadım. Yamayı indirdiğim sitede "v1.01.748.0'a göre hazırlanmıştır." diyor fakat oyunun orjinal haline steamde sahip olmama rağmen en fazla v1.01.743.0 sürümüne güncelleyebiliyorum. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

1637007353904.png

1637007380236.png

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum bende fakat dediğiniz şekilde çözüme ulaşamadım. Yamayı indirdiğim sitede "v1.01.748.0'a göre hazırlanmıştır." diyor fakat oyunun orijinal haline Steam'de sahip olmama rağmen en fazla v1.01.743.0 sürümüne güncelleyebiliyorum. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Eki Görüntüle 1215985

Eki Görüntüle 1215986

Eski sürümlerden birine güncellemeyi deneyebilirsin ama hangi sürüm olduğunu bilmiyorum aynı olayı Rise of the Tomb Raider'da yaşadım ve sürümü eski sürüm yaptığımda sorun değişmişti bu yamalar eski olduğu için gelen güncellemeler galiba yamayı doğrulayamıyor dediğim gibi eski sürümlere geçmeyi dene.

Geri
Yukarı