Tomb Raider üçlemesi Steam'den alınır mı?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Tomb Raider üçlemesini tam anlamıyla oynamak istiyorum. Aslında Tomb Raider 2013'e başlamayı denemiştim fakat yarım saatlik oyun seansımın devamı gelmedi.

Tomb Raider üçlemesi Steam'den alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic haftaya veriyor birini ücretsiz. En pahalısı o diye biliyorum zaten.
Epic kütüphanemde üçü de var fakat Epic üzerinden oynamak istemiyorum. Çünkü ekran görüntüsü alma özelliği bile yok. O yüzden Steam'den oynamak istiyorum.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition
Oyun içinde fotoğraf modu mevcut.
Olabilir ancak ben Steam Community sistemine alıştım. O yüzden Steam'den oynamak istiyorum.

Tam emin değilim ama bazı oyunlarda Steam dışı oyun ekle yaparak Steam Community'i aktif hale getirebiliyorduk direk Tomb Raider serisinde bu mevcut mu bilmiyorum.

Varsa bence almanıza gerek yok ama illa Steam'den oynayacağım diyorsanız Rise of the Tomb Raider oynadığım en iyi oyunlardan biridir diğer oyunlarda iyidir alabilirsiniz.

Tam emin değilim ama bazı oyunlarda Steam dışı oyun ekle yaparak Steam Community'i aktif hale getirebiliyorduk direk Tomb Raider serisinde bu mevcut mu bilmiyorum.
Tam olarak mümkün değil. Steam Community arayüzüne kısıtlı erişim sağlanabiliyor fakat oyunda alınan ekran görüntüleri Steam Community'de paylaşılamıyor. Bunun için oyunun Steam'den alınmış olması gerekli.
Steam'den alınır mı diye sorup Epic'ten ücretsiz verilecek diye öneride bulunmuşlar, madem Steam'den almaya kararlıydınız neden Steam'den alınır mı diye soruyorsunuz?
Soruyu sormamın tek nedeni tam teşekküllü Steam Community desteği için Steam'den almaya değer mi, onu sormaktı.

Varsa bence almanıza gerek yok ama illa Steam'den oynayacağım diyorsanız Rise of the Tomb Raider oynadığım en iyi oyunlardan biridir diğer oyunlarda iyidir alabilirsiniz.

Ama indirimde alın kesinlikle.

Geri
Yukarı