Tommy Vercetti vs CJ

Niye hiç kimse GTA 5 hikayesini sevmiyor anlamıyorum. Ben en çok GTA 5 hikayesini seviyorum. Sadece aile babası olmak isteyen Micheal, çocukken yaşadığı travmalardan dolayı deliren Trevor, ve çeteliği sürdürmeye çalışan Franklin. Muhteşemler bence.

Tommy > CJ! Şahsen.
Niye hiç kimse GTA 5 hikayesini sevmiyor anlamıyorum. Ben en çok GTA 5 hikayesini seviyorum. Sadece aile babası olmak isteyen Micheal, çocukken yaşadığı travmalardan dolayı deliren Trevor, ve çeteliği sürdürmeye çalışan Franklin. Muhteşemler bence.
Hikaye olarak şahsen en iyisi. Mizah olarak apayrı bir seviye.

Bence en iyi GTA oyunudur GTA 5.

Bunlar nostalji diye aşırı abartıyor. Seneleri için devrimler tamam, hikayeleri çok güzel tamam ancak GTA 5'i vesaire çocukken oynamadılar diye daha kötü sanıyorlar.

Onlar zaten ara sahne atlamadan GTA SA'yı bitirdi. Ondan hocam, çoğu ara sahne bakmadan oynuyor GTA SA'yı ama hikayede en iyi oyun diyorlar. Oysa uydurma, GTA 5 gayet de güzeldi.

Tabii ki de CJ.
1617486915894.png

Bundan daha yakışıklı birisini bulabilir misin? Hayır.

CJ baya sönük bir karakter, daha çok şu kişiliğini oyuncunun belirlediği karakterlere benziyor. Oyum Tommy'e.

Ben şahsen 2 karakteri de çok sevmiyorum. Çünkü bu iki oyunda da ana karakterler bana çok soğuk geliyor. Ben ana karakterleri değil de oyunun içindeki yan karakterleri kendine daha yakın hissediyorum. CJ mesela oyundaki hikaye akışına göre karakter olarak çok sakin. Ben o sakinlik yerine Trevor gibi özellikleri olan psikopat bir karakterle bu oyunu oynamak isterdim. Psikopat derken acımasız bir çete üyesinden bahsediyorum. Tommy Vercetti’ye gelecek olursak Tommy’nin biraz daha mafyamsı bi' havası var. Ben Tommy’nin soğuk değil soğukkanlı olmasını isterdim. Ama yeri gelince vahşetle dolan ve kimseye acımayan biri olması benim için daha iyi olurdu. Oyun bana o karakter ile intikam duygusunu yaşatamadı. Bu aynı zamanda San Andreas için de geçerli. Ben Tommy Vercetti’nin İtalyan mafyası gibi olan tarzından dolayı onu seçerdim.

Geri
Yukarı