Tonguç 1. dönem tekrar videoları konuları öğrenmek için yeterli midir?

VenomSnake

Hectopat
Daha fazla  
10. sınıfım. Dersleri hemen halletmek istiyorum. Zaman az kaldı. 1. dönem full tekrarları izlersen konuları öğrenmiş olur muyum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sana kalmış bir şey anlarsın anlamazsın her anlatım şekli aynı olmasa da kişiye göre değişir ama izleyebilirsin.

Sadece video ile yetmez. Soru bankasını açıp soru çözmen lazım.
Hocam matematik ve fizik bitti gibi zaten diğer dersler için soruyorum.
Bu sana kalmış bir şey anlarsın anlamazsın her anlatım şekli aynı olmasa da kişiye göre değişir ama izleyebilirsin.
Hocam mesele anlamak değil buradan bütün konuları öğrenebilir miyim 1 videoda onu soruyorum.

Bugünle beraber 3 gün gibi bir zaman var o yüzden ne kadar tekrar o kadar ekmek.
Hocam çoğu zamanımı matematiğe ayırdığım için bunları öğrenemeyeceğim gibi tek tek videolar izleyerek. Bu konuları bilmiyorum daha yani. Bu videolarda her dersin her konunun tekrarını yapıyorlar ya hepsini öğrenebilir miyim onu soruyorum.

Hocam çoğu zamanımı matematiğe ayırdığım için bunları öğrenemeyeceğim gibi tek tek videolar izleyerek. Bu konuları bilmiyorum daha yani. Bu videolarda her dersin her konunun tekrarını yapıyorlar ya hepsini öğrenebilir miyim onu soruyorum.

Öğrenmek size bağlı eğer hızlı ve 1-2 seferde anlatılınca kavrayabiliyorsanız video izlenebilir. Zaten tonguç basitleştirerek anlattığı için problem olmaz diye düşünüyorum.
O yüzden isterseniz ağırlık vermiş olduğun derslerin tekrarını atla, üzerinde durmadığın derslerin tekrarını izle videoda.

Öğrenmek size bağlı eğer hızlı ve 1-2 seferde anlatılınca kavrayabiliyorsanız video izlenebilir. Zaten tonguç basitleştirerek anlattığı için problem olmaz diye düşünüyorum.
O yüzden isterseniz ağırlık vermiş olduğun derslerin tekrarını atla, üzerinde durmadığın derslerin tekrarını izle videoda.
Hocam tam olarak şundan bahsediyorum şimdi bu videolarda bütün konular anlatılıyor ya. Bunlar sınavda yapabilecek kadar detaylı mı yoksa üstün körü geçilmiş mi onu soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı