Tonguç alınır mı?

Şimdi kardeşim, söylediğin yayınları kullandım. Eğer ortaokulsan tonguç en iyisi lise düzeyindeysen diğer kaynaklar daha etkili olacaktır. Tonguç konu anlatımı olarak 1 adım önde ama ben sürekli soru çözeceğim diyorsan çap palme nitelik ve okyanus gibi yayınlar çok güzel konu eksiğin varsa tonguç al. Ve tonguç diğer piyasa ürünlerine göre F/P ürünü tavsiye ederim.

@403329 arkadaş gördüğüm kadarıyla ortaokul. Ortaokul müfredatı hakkında pek bir fikrim yok ama Tonguç'un belirli bir dengesi yok. Ya çok çok kolay ya da çok zor ve pek soru tutturan bir yayınevi değil. O yüzden alınmaz, Palme'de güncelliğini yitirmiş bir kitap olduğu için alınmaz. Çanta yayıncılık da çok duyulduk bir yayınevi değil, bir göz atma fırsatım olmuştu bir tanıdık vasıtasıyla. Sorularını pek beğenmedim o yüzden o kitabı önermemiştim.

Nedense tonguç bana çok basit geliyor. Çok çalışkan bir insan değilim. Tonguç sadece tutulduğu için alınıyor. Bence eğer YouTube kanalı falan olmasaydı kimse tonguç almazdı. Cidden önermiyorum. Çok basit sorular. Sana katkısı olmaz bile.
Arı yayınlarına da bir göz at.

@freakcnsl YouTube'da adam akıllı ders videoları yokken Tonguç onu Meta Akademi olarak başlatıp sonra öğretmen öğrenci şeklinde ders anlattıkları için tutuldu. Yoksa tutulacak bir kanal olduğunu açıkçası sanmıyorum. Öğrencilerime genellikle genel tekrar videoları için öneriyorum, genel tekrar videoları fena olmuyor. Ders videolarında ise 20 dakikalık videonun 10 dakikasını çeneyle geçiren bir YouTube kanalı.

@403329 arkadaş gördüğüm kadarıyla ortaokul. Ortaokul müfredatı hakkında pek bir fikrim yok ama tonguç'un belirli bir dengesi yok. Ya çok çok kolay ya da çok zor ve pek soru tutturan bir yayınevi değil. O yüzden alınmaz, Palme'de güncelliğini yitirmiş bir kitap olduğu için alınmaz. Çanta yayıncılık da çok duyulduk bir yayınevi değil, bir göz atma fırsatım olmuştu bir tanıdık vasıtasıyla. Sorularını pek beğenmedim o yüzden o kitabı önermemiştim.

Evet haklısın abi. Kitabın üstünde soru çözümü diye kod koymuşlar, kodu okuttuğumda başka başka taa ne zamanın kitapları çıktı şok oldum.

@freakcnsl YouTube'da adamakıllı ders videoları yokken tonguç onu meta akademi olarak başlatıp sonra öğretmen öğrenci şeklinde ders anlattıkları için tutuldu. Yoksa tutulacak bir kanal olduğunu açıkçası sanmıyorum. Öğrencilerime genellikle genel tekrar videoları için öneriyorum, genel tekrar videoları fena olmuyor. Ders videolarında ise 20 dakikalık videonun 10 dakikasını çeneyle geçiren bir YouTube kanalı.

Şahsen çok konuştuğunu düşünüyorum. Sürekli canlı yayına katılan kişilerin isimlerini söylüyor veya saçma sapan espriler yapıyor. Tonguç dışında bütün kanalları izliyorum.

@XEfe.Bey kitabının video çözümünü bilemiyorum da ama o kaynaktan kat kat daha iyi yayınlar illaki vardır. Araştırma yapılmalı.
@freakcnsl yani genel tekrar videolarında öyle bir durum sanırım yok. Genel tekrar videolarına bakılabilir.
@403329 farklı bir konu açarsanız yardımcı olabilirim.

Tavsiyelerinden yararlanarak Tonguç ve Newton yayınlarını almaya karar verdim. Bunlara baktıktan sonra diğer yayınlara bakmayı da düşünüyorum. Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim. İyi günler, hayırlı akşamlar.

Geri
Yukarı