Tonguç alınır mı?

SoPofL

Hectopat
Daha fazla  
Etrafta Tonguç, Palme, Çanta yayınlarını görüyorum. Birisi diyor Tonguç daha iyi, birisi diyor Palme daha iyi, birisi diyor Çanta daha iyi. Açıkçası ilk defa test kitabına gereksinim duyuyorum. Benim kafam karşıtı, ancak kafam nedense Tonguç'ta kaldı. Alınır mı, alınmaz mı onu sormak istedim. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler. İyi günler, hayırlı akşamlar. (Çoğunlukla matematiğe dikkat dağınıklığım var, ilaç kullanıyorum önerecekseniz çok zor testler önermeyin lütfen).

Son düzenleme:
Palme'ye bir göz atmanı isterim. Kaçıncı sınıf olduğunu belli edersen de daha iyi olur. Çünkü 8. sınıf ve aşağısı için bence Tonguç daha eğlenceli ve oldukça yeni nesil sorularla karşımıza çıkmakta.

Etrafta tonguç, palme, çanta yayınlarını görüyorum. Birisi diyor tonguç daha iyi, birisi diyor palme daha iyi, birisi diyor çanta daha iyi. Açıkçası ilk defa test kitabına gereksinim duyuyorum. Benim kafam karşıtı, ancak kafam nedense tonguç'ta kaldı. Alınır mı, alınmaz mı onu sormak istedim. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler. İyi günler, hayırlı akşamlar.

Soruları hiç yeni nesil değil. Pek bir katkısı olmuyor. Önermiyorum. Newton yayınları, çanta yayınları, nar yayınları(zor), palme, yayınları önerilerim bunlar sana.

Palme'ye bir göz atmanı isterim. Kaçıncı sınıf olduğunu belli edersen de daha iyi olur. Çünkü 8. sınıf ve aşağısı için bence Tonguç daha eğlenceli ve oldukça yeni nesil sorularla karşımıza çıkmakta.
7. sınıfım, dershaneden verdikleri palme seti var. Bana zor geldi.
Fiyatı çok yüksek değmez, eğer Lise ve üstüyseniz asla alınmaz. Videoları güzel ama Tongucun test kitaplarına o para değmez.
Teşekkürler.
Soruları hiç yeni nesil değil. Pek bir katkısı olmuyor. Önermiyorum. Newton yayınları, çanta yayınları, nar yayınları(zor), palme, yayınları önerilerim bunlar sana.
Teşekkürler.

7. sınıfım, dershaneden verdikleri palme seti var. Bana zor geldi.

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Evet, Palme zor bir yayınevi. Lise üstü olduğunuzu varsayarak konuşmuştum. Tonguç'a bakabilirsiniz en son güzel testleri vardı. İyi çalışmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı