Tonguç LGS test kitapları alınır mı?

Soruları bana göre kaliteli değil, bende bu sene LGS'ye gireceğim sana önerilerim.
Matematik:
Konu anlatımı, örnek, test: Yanıt yayınları-aktif defter.
Yeni nesil: Fenomen A, strateji yayınları bam bam bam.

Matematikte önerdiğin fenomen kolay bir kitap değil ilk önce alışması lazım adamın yeni nesillere yeni nesil sorulara ilk fenomen kitabından başlanılmaz.

Merhaba arkadaşlar. LGS sürecinde olan bir öğrenciyim. Sizce tonguç yayınlarının kitapları alınır mı? Öğretmenlerin çoğu önermiyor ama konu anlatımlarında yararlı test kitapları gibi gözüküyorlar. Sizin önerileriniz nelerdir?
Türkçe güzeldir onun dışındaki dersleri kötü

Merhaba arkadaşlar. LGS sürecinde olan bir öğrenciyim. Sizce tonguç yayınlarının kitapları alınır mı? Öğretmenlerin çoğu önermiyor ama konu anlatımlarında yararlı test kitapları gibi gözüküyorlar. Sizin önerileriniz nelerdir?
Ben Tonguç kullandım 8'de. Sonuç olarak 390 aldım. Şu an 9. sınıftayım. Kafam rahat bir tek 1 tane matematik test kitabı aldım.

Matematikte önerdiğin fenomen kolay bir kitap değil ilk önce alışması lazım adamın yeni nesillere yeni nesil sorulara ilk fenomen kitabından başlanılmaz.
Fenomen A diyor B değil. A'sı basit.

Ben de LGS öğrencisiyim bence Boomerang fen bilimleri almadan bu yılı tamamlama en iyi kaynaklardandır kendisi. Metaword fen bilimlerini de öneririm. Matematikte pekiştirme ve yeni nesile geçişte hız yayınları. Sosyalde Çanta Yayınları kazandıran defter bayağı iyi tüm konuları içinde tamamen açık şekilde, hoca ne anlatıyorsa aynısını bulabiliyoruz bunu özellikle öneririm.

Ben de LGS öğrencisiyim bence Boomerang fen bilimleri almadan bu yılı tamamlama en iyi kaynaklardandır kendisi. Metaword fen bilimlerini de öneririm. Matematikte pekiştirme ve yeni nesile geçişte hız yayınları. Sosyalde Çanta Yayınları kazandıran defter bayağı iyi tüm konuları içinde tamamen açık şekilde, hoca ne anlatıyorsa aynısını bulabiliyoruz bunu özellikle öneririm.
Sağolun hocam bende bakacağım kitaplara 👍

Türkçe konusunda çoğu iyi kaynaktır çünkü Türkçe sadece pekiştirme isteyen bir ders ama hoca bize Fenomen aldırdı. Soruları iyi, hoca fotokopi verince Zoomdan çekiyor Zoom güzeldi öneririm.
Hocam Türkçe'de çok soru çözmüyorum hocaların verdiği yada ders kitaplarındakiler hariç,yeni nesiller için paragraf çözüyorum zaten kullandığım kaynak çıkan sorular gibi konuları olan bir kitap bana yetiyor.

Geçen sene girmiştim Newton yayınları all star matematiği öneririm güzel kitaptır.

Geri
Yukarı