Tonguç LGS test kitapları alınır mı?

424 aslında ben sayısal üzerinden çalışmıştım fakat sözel zor olduğu için patladım -2022 de zor olduğu için- (Türkçe 12 doğru 6 yanlış) :D
Hocam sayısal'ım ortalama üstü yapabiliyorum ama inkılap ile Türkçe biraz kötü benim sizin gibi, inkılap da yorumlama çıksa yapabiliyorum da bilgide yapamıyorum Türkçe'de de normal yapıyorum denemelerde yapamıyorum anlayamadım bunu paragraf düzenli çözmeye başladım umarım faydası olur :)

Hocam sayısal'ım ortalama üstü yapabiliyorum ama inkılap ile Türkçe biraz kötü benim sizin gibi, inkılap da yorumlama çıksa yapabiliyorum da bilgide yapamıyorum Türkçe'de de normal yapıyorum denemelerde yapamıyorum anlayamadım bunu paragraf düzenli çözmeye başladım umarım faydası olur :)
Açıkcası sınavlar biraz (benim gözümde) bi yıl kolay bi yıl zor oluyor gibi 2019 zor 2020 kolay 2021 zor 2022 kolay gibi gelmişti bana özellikle sayısal olarak incelersen fark edebilirsin belki
ve Türkçemin kötü olmasındaki temel sebepler:
1-önem vermemem
2-dershane,özel ders gibi bir yere gitmediğim için sadece okulda anlıyordum
3-hocamın sadece yazdırıyordu defterin yüzüne bile bakmıyordum
sen sen ol bu 3 hatayı yapma belki 2'yi yapta 1 ve 3'ü ne olursa olsun yap.

Açıkcası sınavlar biraz (benim gözümde) bi yıl kolay bi yıl zor oluyor gibi 2019 zor 2020 kolay 2021 zor 2022 kolay gibi gelmişti bana özellikle sayısal olarak incelersen fark edebilirsin belki
ve Türkçemin kötü olmasındaki temel sebepler:
1-önem vermemem
2-dershane,özel ders gibi bir yere gitmediğim için sadece okulda anlıyordum
3-hocamın sadece yazdırıyordu defterin yüzüne bile bakmıyordum
sen sen ol bu 3 hatayı yapma belki 2'yi yapta 1 ve 3'ü ne olursa olsun yap.
Hocam bende dershane'ye gitmiyorum okuldaki hocadan dinliyorum etkinliklere vs katılmaya çalışıyorum ve konu hafta içi anlatıldıktan sonra bir de hafta sonu okulun kendi kursu var orada da bir hoca anlatıyor konuları anlıyorum.Onda sorun yok ama sorularda biraz sıkıntı oluyor.

Hocam bende dershane'ye gitmiyorum okuldaki hocadan dinliyorum etkinliklere vs katılmaya çalışıyorum ve konu hafta içi anlatıldıktan sonra bir de hafta sonu okulun kendi kursu var orada da bir hoca anlatıyor konuları anlıyorum.Onda sorun yok ama sorularda biraz sıkıntı oluyor.
Dyk kursu devam ederse meyvelerini yıl sonu görürsün bizimki kapandığı için tam verim alamamıştım açıkcası soru çözemiyorsan seviyeli kitap al ve sorunun nerede olduğunu bulmaya çalış.

Geri
Yukarı