Top sektirememek

İsimsiz kral

Decapat
Daha fazla  
Beyler sorun belli. Futbola acayip ilgim var. Şu an takımda oynuyorum ama top sektiremiyorum. Aslında yeteneğim yok ama çok çalışıp takıma girdim. Driplinklerim iyi, hızlıyım, kayabiliyorum, çalım atabiliyorum, pas ve şutlarımda iyi ama tek kötü şey sektiremiyorum. Sektiremiyorum derken en fazla 30 sektiriyorum. Benden kötü oynayan çocuk bile 100 sektiriyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga be. Aynı şeyi Ortaokulda bende yaşamıştım :( Çözemeyip bırakmıştım ben siz böyle yapmayın tabi. Yapabilenlerden yardım isteyebilirsin veya sürekli deneyerek kendini geliştirebilirsin. Tabi benim sabrım o kadarına yetmemişti :D

Ben 2 sektirdiğimde bugün başıma bir şey gelecek diyorum siz 30 sektirip sektiremiyorum diyorsunuz :D

Futbola ne zaman başladınız? Çok olmadıysa 30 gayet iyi. 30 kere sektirmek genel olarak da kötü değil. Çok fazla tekrar yapın rekorunuzu kıracaksınızdır. Çok önemli bir durum değil.

Ben futbolu orta derecede oynuyorum rekorum 32.Ama genellikle 15 20 sektiren biri olarak sektirme önemli bir şey değildir. Önemli olan topa çalım atmak sürebilmek. Gerisi hava hocam.

Geri
Yukarı