Topa En Sert Nasıl Vurulur ?

Fazla olmadan gerilerek, güzel bir vurma açısı yakala kendine. Ardından baldırlarından güç alarak topa ayağının üstüyle vur. Sorun çıkmazsa top güzel gider.

Ayağının içe yakın üst kısmıyla baldırdan güç alarak. Tabi sert şut için bacağının güçlü olması önemli

Ayağının yüzüyle vurup kendini ileri savurursan daha iyi bir sonuç alırsın.

Eskiden ilçemdeki takımda lisanslı maçlara çıkardım. İlk zamanlar o top hiç ileri gitmezdi. Fakat zamanla ciddi mesafelere atar oldum. Bırakalı baya oldu ve şimdi daha güçlüyüm ama aynı topa şimdi vurayım o zamanlar attığımın yarısına bile erişemez. Bu biraz zamanla olucak birşey tabiki sen bacak ve kalça kaslarını geliştirmek için ayrı antremanlar yaparsan daha hızlı yol katedersin. Vuruş şekli olarak ta üstüyle denilen şekilde düz vuruşları yapmanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterince açık

Koşu yapmalısın. Ben 1 ay yaptım gerçekten çok etkiliyor. Ayak kaslarım falan gerçekten çok gelişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…