Topladığım Sistemin Resimleri - Carbide 300R

Çok fazla oyun oynamadım. Gta 4 , Bus Smilatör2 , Assassins BrotherHood , Call of Duty 4 Modern Warfare , Sniper Ghost 2 gibi oyunları oynadım. Gta 4 ün kendi bechmarkı ile test ettiğimde monitörümden dolayı 1366x768 çözünürlükte 62.5 fps verdi full grafikler açıkken. Diğer oyunlarda ne kadar fps aldığımı bilmiyorum. Çözünürlüğü test etmek içinde full hd 106cm Lg Tv'ye bağladım. Bu oyunların bazılarını ordada oynadım. Sniper Ghost 2 yi biraz daha fazla oynadım. :) 30 fps üstü bir değer aldığımı hissettim.

Sistem özelliklerini yazarmısın ayrıca kasa soğutmasıda iyimi parçaların ısı değerleri normalmi.?

- - - Güncellendi - - -

Sistem özelliklerini yeni farkettim yazıyormuş :) kasa soğutması iyimi.

Soğutma gayet güzel önde 14cm büyük fan var. Parçaların ısı değerlerine bakmadım ama ısınmadığına eminim. Ekran kartını 1032 Mhz hızında kullanıyorum. Full grafik oynadığım oyunlarda fan sesi hiç artmıyor. Antalya gibi bir yerde oturuyorum havalar çok sıcak ve klimasız odada 10 saatten fazla kullanıyorum makineyi fanlarda hiç bi değişiklik yok. Isınma söz konusu değil. Bazen işlemci fanı hızlanıyor sadece onunda sesi rahatsız edici olmuyor kulağımı yaklaştırınca anlıyorum biostan baktığımda 1700 devirlerde dönüyor.

Çok fazla oyun oynamadım. Gta 4 , Bus Smilatör2 , Assassins BrotherHood , Call of Duty 4 Modern Warfare , Sniper Ghost 2 gibi oyunları oynadım. Gta 4 ün kendi bechmarkı ile test ettiğimde monitörümden dolayı 1366x768 çözünürlükte 62.5 fps verdi full grafikler açıkken. Diğer oyunlarda ne kadar fps aldığımı bilmiyorum. Çözünürlüğü test etmek içinde full hd 106cm Lg Tv'ye bağladım. Bu oyunların bazılarını ordada oynadım. Sniper Ghost 2 yi biraz daha fazla oynadım. :) 30 fps üstü bir değer aldığımı hissettim.

Hocam Fraps açın oyuna girmeden önce :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı