Toplam 700 TL'ye Klavye, Mouse ve Kulaklık Tavsiyesi

Hocam mouse konusunda bir fikrim yok, tavsiye ettiğim 2 klavye en f/p olarak gördüğüm ürünler k83 211 tl yanlış anlamayın beni. Kulaklık konusunda rahatsızlığınıza göre deri terleme yapar bu sorun olabilir diye düşünüyorum hyper x ve rig 400 bez olduğu için daha iyi olacaktır. Rig 400 hafifliğinden ötürü çok rahat olduğunu söylüyorlar genelde Hyper X i bir defa denediğimde bana rahatsız geldiği için ben kendim için hiç bakmadım. Bence önce kulaklık pedleri deri mi kumaş mı olsun ona karar veriniz.

Arkadaşlar uzunca araştırmalar yaptım ve şunları almaya karar verdim.

En önemlisi mouse'dur fps için. Rpg mmo falan oynuyorsan klavyeye para vermekten kaçınma.

Bu kadar para verildikten sonra mekanik klavye almamak saçma olur.

Gigabyte Force K83 veya Trust Gxt 890 (Gigabyte daha iyi)

Corsair HS50 veya Plantronics Rig 400 (Plantronics Rig 400 daha hafif)

Orta-büyük el ise Steelseries Rival 300S ve küçük-orta ise Corsair Harpoon RGB tercih.

Alma kararı verdim bir sürü yerden incelemelerine baktım kullanıcı yorumlarını okudum herkes çok memnun.

Parayı çöpe atın daha iyi bence güzelce öneri yapılıyor ciddiye almıyorsunuz yardım eden insanların zamanını çalıyorsunuz.

Öncelikle mouse için eliniz büyükmü küçükmü ona göre alın. Orta-büyük ise rival 300s gayet güzel. Küçük ise rival 110 alabilirsin. Kulaklık olarak Rig 400 veya Hyperx alabilirsin. Arkadaşlar adama 150 Tl altı klavye önermediniz. Demek ki mekanik ve ışıklı vs. İstemiyor. James donkey al geç madem öyleyse.

Arkadaşlar ellerinden geldiğince yardımcı olmuş. Size en faydalı olacak önerileri vermişler, siz hala Gamepower gibi bir marka almayı düşünüyorsunuz. Önerilere kulak vermeyecekseniz konu da açmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…