Toplam 700 TL'ye Klavye, Mouse ve Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşlar önerdiğiniz klavye 400 TL ... Maksimum 150 TL demiştim bir klavyeye asla ve asla 400 TL vermem ben.
sizden istediğim tek bir şey var o da şuna yanıt vermenizdir.
+ olarak önerilenlerden şöyle bir kulaklık buldum. HyperX Cloud Stinger Core Binoral Saç bandı Siyah Kulaklık HX-HSCSC-BK - Nanokatalog
Şu üçü'nün arasından en konforlu kulağımı en az yoracak olan hangisidir tek isteğim buna yanıt vermenizdir diğer özellikler inanın arka planda kalıyor benim için.
Mouse olarak şunda hepimiz emin miyiz?
Hocam mouse konusunda bir fikrim yok, tavsiye ettiğim 2 klavye en f/p olarak gördüğüm ürünler k83 211 tl yanlış anlamayın beni. Kulaklık konusunda rahatsızlığınıza göre deri terleme yapar bu sorun olabilir diye düşünüyorum hyper x ve rig 400 bez olduğu için daha iyi olacaktır. Rig 400 hafifliğinden ötürü çok rahat olduğunu söylüyorlar genelde Hyper X i bir defa denediğimde bana rahatsız geldiği için ben kendim için hiç bakmadım. Bence önce kulaklık pedleri deri mi kumaş mı olsun ona karar veriniz.

Arkadaşlar uzunca araştırmalar yaptım ve şunları almaya karar verdim.

Alma kararı verdim bir sürü yerden incelemelerine baktım kullanıcı yorumlarını okudum herkes çok memnun.

Alma kararı verdim bir sürü yerden incelemelerine baktım kullanıcı yorumlarını okudum herkes çok memnun.
Parayı çöpe atın daha iyi bence güzelce öneri yapılıyor ciddiye almıyorsunuz yardım eden insanların zamanını çalıyorsunuz.

Öncelikle mouse için eliniz büyükmü küçükmü ona göre alın. Orta-büyük ise rival 300s gayet güzel. Küçük ise rival 110 alabilirsin. Kulaklık olarak Rig 400 veya Hyperx alabilirsin. Arkadaşlar adama 150 Tl altı klavye önermediniz. Demek ki mekanik ve ışıklı vs. İstemiyor. James donkey al geç madem öyleyse.

Arkadaşlar ellerinden geldiğince yardımcı olmuş. Size en faydalı olacak önerileri vermişler, siz hala Gamepower gibi bir marka almayı düşünüyorsunuz. Önerilere kulak vermeyecekseniz konu da açmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı